Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Вечір-реквієм «Запали свічку пам"яті» в Рубіжному

В суботу, 24 листопада, на площі Володимирській біля МКУ «Палац культури», з метою  вшанування пам’яті жертв голодомору, донесення до людей масштабів жорстокості, з якою винищували український народ та виховання особистої стурбованості кожного за події тих років, була проведена тематична постановка - реквієм  «Запалімо свічку пам'яті». Ведучі та актори театральної студії «Gallery Mask» МКУ «Палац культури» спробували, якомога точніше відтворити атмосферу та настрій тих важких часів, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках.

На жалобному заході були присутні заступник міського голови Любов Сидоренкова, в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Наталія Стародубцева,  місцеві жителі. Понад 100 свічок на сходинках Палацу культури горіли на знак скорботи і вшанування світлої  пам’яті про мільйони загублених життів.

О 16.00  годині присутні вшанували пам’ять жертв геноциду загальнонаціональною хвилиною мовчання, яка пройшла по всій Україні.  У завершенні заходу була виконана хореографічна постанова у виконанні Народного ансамбля танцю «Барвінок» МКУ «Палац культури» (кер.Ксенія Саєнко).

Захід закінчився… І ще довго горіли свічки  на сходинках Палацу. Цей захід запам’ятається усім емоціями суму, жалю і співпереживання, які вчувалися у кожному слові чи русі глядачів. Тож давайте будемо жити за тих, хто не зміг жити, радіти за тих, хто не радітиме вже ніколи. Пам’ятаймо їх!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 1786
візитів всього: 585162