Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В Рубіжному відбувся захід для студентської молоді

20 листопада 2018 року  у Центрі дозвілля ДЗ «ЛДМУ» відбувся осінній кубок інтелектуальних ігор для студентської молоді «Інтелектуальний лабіринт», присвячений Міжнародному дню студентів. Його організаторами були: відділ культури, молоді та спорту міської ради та відділ мистецтв центральної міської бібліотеки.

У змаганні взяли участь 2 команди: ДЗ «Луганський державний  медичний університет» та Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму.

У ході гри учасники обох команд  показали згуртованість,  добрі знання, кмітливість та інтелект. Організатори заходу підготували цікаві запитання, серед яких курйозні та складні, але з ними учасники команд успішно впорались.

В ході гри присутнім співами і танцями піднімали настрій  студенти медуніверситету, що приїхали навчатися з Індії  Маруф,  Ширсєнду, Радж та вокаліста Іраіда Ковальова (РІПТ).

Усіх присутніх зі святом привітала в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Наталія Стародубцева та вручила пам'ятні подарунки переможцям – команді Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму. Команда Луганського державного медичного університету отримала заохочувальний солодкий дарунок.

Дякуємо співробітникам Центру дозвілля ДЗ «ЛДМУ» за гостинність.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 20
візитів сьогодні: 1783
візитів всього: 585117