Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про особистий прийом громадян міським головою Хортівим С.І. 19.11.2018

19 листопада міський голова Хортів С.І. провів прийом громадян з особистих питань.

На прийомі були присутні керівники комунальних підприємств міста, управління праці та соціального захисту населення, управління охорони здоров'я, управлінь та відділів міської ради, управління житлово-комунального господарства, міської ради ветеранів.

До керівника міста звернулися з особистими і суспільними проблемами 14 жителів міста.

Жителів міста в більшості хвилювали питання комунального господарства, а саме: відсутності опалення в квартирі, невиконання робіт у повному обсязі з встановлення індивідуального опалення в квартирі, ремонту покрівлі по просп. Московському, 7б.

Також на прийомі були озвучені питання недостатнього обслуговування лікарями, відсутності кардіографа у південної частині міста; влаштування у закладі соціальної реабілітації інваліда 3 гр.; відкриття кондитерського цеху у прибудові до житлового будинку по вул. Будівельників, 39/2; виплати заборгованості по заробітній платі у приватному підприємстві.

Всі питання міський голова обговорив з присутніми на прийомі керівниками управлінь міської ради та комунальними підприємствами і дав відповідні доручення щодо виконання звернень.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 11
візитів сьогодні: 2159
візитів всього: 545427