Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У Рубіжному відбувся VІІІ відкритий Чемпіонат Луганської області з волейболу, присвячений пам”яті майстра спорту СРСР Зезюліна В.Т.

17-18 листопада в спортивному залі КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» відбувся VIІІ відкритий відкритий Чемпіонат Луганської області з волейболу, присвячений пам”яті майстра спорту СРСР Зезюліна В.Т.

Вісім років тому з ініціативи родини Зезюліна В.Т. був заснований цей турнір. Чотири роки поспіль турнір проводився за життя Валерія Тимофійовича, вже більше трьох років його немає, але залишилася традиція проведення волейбольного турніру. В цьому році змагання відбулися в форматі відкритого чемпіонату Луганської області.

Валерій Тимофійович Зезюлін - єдиний в нашому місті майстер спорту СРСР з волейболу. Серед найвагоміших його спортивних досягнень - срібний призер першості Збройних сил СРСР і чемпіон України 1970 у складі команди «Спартак» (Львів). З 1974 по 1994 роки Валерій Тимофійович займався тренерсько-викладацькою роботою в Рубіжанському філіалі ВМСІ (пізніше ДХТІ). Потім він перейшов на роботу в м.Сєвєродонецьк. У тренерській кар'єрі В.Т.Зезюліна вершиною стала перемога на Чемпіонаті України в 2004 році клубу «Сєвєродончанка» (Сєвєродонецьк), в тренерському тандемі з Федором Лащеновим, олімпійським чемпіоном 1980 року з волейболу, який традиційно запрошений на турнір в якості почесного гостя змагань.

На церемонії урочистого відкриття змагань нагородження до учасників змагань звернулися секретар Рубіжанської міської ради В.І. Соловйов, олімпійський чемпіон Ф.С. Лащенов, заступник начальника Управління молоді та спорту ЛОДА Бльоскін О.С. та Н.В. Зезюліна.

У змаганнях взяли участь 6 команд з міст Сєвєродонецьк, Біловодськ, Лисичанськ, Рубіжне (Луганська обл.), Покровськ та Лиман (Донецька обл.). Турнір пройшов у 2 групах за коловою системою, а потім по дві найсильніші команди з груп провели півфінальні та фінальні ігри. Протягом двох днів численні рубіжанські глядачі мали змогу насолодитися грою високого рівня. У матчі за третє місце зустрілися команди міст Біловодськ (Луганська обл..) та Лиман (Донецька обл..).. Перемога дісталася нашим землякам – вихованцям Біловодської ДЮСШ. Доля першого місця вирішилася в фінальному матчі між господарями турніру - рубежанами і командою м.Покровськ (Донецька обл.). Протистояння двох сильних команд завершилося красивою перемогою з рахунком 2: 1 на користь місцевих волейболістів.

На церемонії нагородження теплі слова на адресу учасників змагань, організаторів та глядачів вимовила дружина В.Т.Зезюліна - Надія Василівна. Вона подякувала спортсменам, а потім молодший син Валерія Тимофійовича - Денис Зезюлін і олімпійський чемпіон Федір Лащенов нагородили всі команди пам'ятними подарунками, медалями та кубками від організаторів. Кращими гравцями визнані – спортсмен – ветеран Олег Мирошник (команда «Ветерани» Сєвєродонецьк), Ігор Тимець (Біловодськ),  Андрій Кузнєцов (Покровськ) та Сергій Гетьманцев (Рубіжне).

Ці змагання розпочали в нашому місті серію турнірів, присвячених відомим рубежанам - спортсменам. Так, вже на початку грудня стартує традиційний турнір з волейболу серед учнів загальноосвітніх шкіл міста «Кубок Єфросиніна М.С.».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 15
візитів сьогодні: 1164
візитів всього: 551111