Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 11 листопада по 18 листопада 2018 року

В центральній міській бібліотеці відбулася літературна зустріч поетів «Живої мови чарування»

 

Вже стало доброю традицією запрошувати письменників та поетів міста на гостину в центральну міську бібліотеку.

11 листопада 2018 року до Дня української писемності і мови відбулася чергова літературна зустріч «Живої мови чарування», на якій були присутні літстудійці Рубіжанської громадської організації «Літературне об’єднання «РАЙДУГА». Поети обмінювалися досвідом, слухали поезію та прозу у виконанні однодумців. Так вірші читали: Мухіна Любов - «Усміхнися», «Вільна птаха», «Осінні роздуми»; Мірошниченко Зоя – «Рідні слова», «Я пройду по життю», «Осінні мотиви»; Руда Міла – «Моя молитва», «Я знаю – є в житті кохання»; Павленко Анатолій – «Вогники в очах», «Вітерець», «Через роки», «Трава забуття», «Фарби осені», «Нагорода» та ін.

 

 

Ігровий майданчик в бібліотеці-філії №2

 

У дні шкільних канікул, з 6 по 10 листопада 2018 року, в бібліотеці-філії №2 співробітниками відділу абонемент була організована робота ігрового майданчику «Нет времени скучать».

Для проведення веселого і цікавого дозвілля в бібліотеку приходили школярі та їх батьки. У стінах закладу проходили захоплюючі ігрові баталії між поколіннями і було зроблено багато відкриттів в плані організації особистого часу.

 

 

«Страшенно жахливі історії»

 

Напередодні канікул та до свята Хелловіну на молодшому відділі дитячої бібліотеки була організована книжкова виставка "Страшенно жахливі історії». На ній знайшлось місце для - гарбуза, паперових кажанів, привидів та павучків на павутині.

А головне – виставка зібрала найцікавіші та «найстрашніші» дитячі книги про чарівників, відьом, і монстриків, адже немає кращого засобу, що дозволяє потрапити в загадкові містичні світи, ніж книга.

Кожен міг вибрати в міру страхітливі книги, такі, що в кошмарах снитися не будуть, проте створять красиву хелловінську атмосферу.

 

 

У дні шкільних канікул бібліотекарі дитячої бібліотеки приготували своїм читачам багато цікавого

 

Це і розвиваючі хвилинки, і ігри в ігровій кімнаті для молодших школярів. Також малеча дивилася веселі мультфільми, змагались у вмінні грати в настільні ігри.

Подобаються дітям заходи, під час яких можна вдосталь повеселитися і пограти. І Хеллоуін - саме таке свято. Дитяча бібліотека не змогла втратити можливість разом з читачами організувати весело дійство.

Напередодні свята бібліотекарі підготували зал, використовуючи найпопулярніші та відомі Halloweenські атрибути - гарбуз, паперових привидів, кажанів, чорних котів, а також великого павука на павутині.

На святі малеча познайомилася з доброю "відьмою", яка разом з ними танцювала, грала і пустувала, дізналися багато цікавого про Хеллоуін і те, чому обов'язковим атрибутом на ньому є гарбуз. Під час веселого дійства діти брали участь у конкурсах, розгадували "хеллоуінські" загадки, ловили привида, годували голодних монстриків, а також грали і танцювали з «відьмою».

 

 

Тренінг «Інструменти фандрейзингу та профілактика професійного вигорання»

 

14 листопада 2018 року у Рубіжанській центральній міській бібліотеці відбувся дуже корисний тренінг «Інструменти фандрейзингу та профілактика професійного вигорання». Тема надзвичайно цікава і актуальна, адже не кожен має навики залучення додаткових ресурсів для розвитку неприбуткових організацій та новостворених громад. Завдяки висококваліфікованим тренерам Євгенії Ставицької - тренерки та експертки з комунікацій та фандрейзингу, Олексія Бердника – практикуючого психолога та Фонду Громади Житомира учасники тренінгу ознайомилися з інструментами фандрейзингу та можливостями їх використання для реалізації добрих справ у своїй громаді.

На заході були: представники громади, ВПО, учасники АТО, активісти організацій «Незалежний журналіст» та «Вибір». В рамках тренінгу присутні прийняли участь у рольовій діловій грі: “Чотири звернення про фінансову допомогу”, дізнались про “30 інструментів фандрейзингу”, обговорювали лайфхаки про проведення фандрейзингової кампанії, випробували на собі техніки швидкої мобілізації та виходу зі стресів. По закінченню тренінгу всі учасники отримали сертифікати.

Дякуємо тренерам за можливість побачити себе та світ з нових, невідомих досі ракурсів, що стало реальним під час виконання практичних вправ та обговорень.

 

 

Луганська Асоцiацiя органiзацiй осіб з інвалідністю в центральній міській бібліотеці

 

Дуже плідно попрацювала ініціативна група з Ганною Боровою у м. Рубіжне на зустрічі з вивчення актуальних потреб людей з інвалідністю та виявлення їх соціально-активних груп.

Ця зустріч, до речі, проходила 14 листопада 2018 року в читальному залі центральної міської бібліотеки. Була досить велика зацікавленість в пізнанні нового і налагодженні співпраці, а деякі з присутніх активістів в своїх планах мають на меті зробити дуже багато за підтримки обласних партнерських НГО нашої обласної консультаційної ради з питань згуртування при ПРООН. Займатися питаннями моніторингу та аналізу доступності, питаннями інклюзії в цілому, а також захист прав людей з інвалідністю, з залученням в різну цікаву соціально-корисну проектну діяльність. А вже все це роблять останні 10 років партнерські громадські організації на високому рівні, вміючи розробляти і реалізовувати різні проекти.

 

 

Співробітники бібліотеки-філії №2 провели годину розмовного етикету

 

15 листопада 2018 року співробітники бібліотеки-філії №2 провели годину розмовного етикету «Писемність наша, українська мова - життя духовного основа».

Ми – українці. Розмовляємо рідною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу.

Захід відбувався в ЗОШ №7 з учнівською молоддю ( 9-а клас, кл. керівник Мартинко Т.І.). Гостем зустрічі була член Національної спілки журналістів України Груздева Лариса Олександрівна.

Лунали вірші українських поетів, уривки із статей гості, пронизані повагою до України та українського слова.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 1800
візитів всього: 585119