Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про особистий прийом громадян першим заступником міського голови Башкіром О.В. 12.11.2018

12 листопада перший заступник міського голови Башкір О.В. провів прийом громадян з особистих питань.

На прийомі були присутні начальник УЖКГ Жердєв Д.А., директор         КП «БТІ» Чумак Н.В., директор КСТП «РТКЕ» Симоненко М.А., директор КП «Муніципальний сервіс» Подхватілін П.А.

До Олексія Віталійовича звернулися з особистими і суспільними проблемами 8 жителів міста, в тому числі одне звернення було колективним. З його урахуванням прийом відвідали 10 осіб.

Всі звернення жителів міста стосувалися вирішення комунальних проблем.

 Так, три звернення стосувалися невиконання умов договору з установки пільгового електричного опалення в квартирах - до теперішнього часу не зроблені роботи по установці електричних панелей та електричного лічильника.

Мешканка, яка проживає по вул. Будівельників, 18, не може провести заміну газового стояка через відсутність сусідів, які проживають поверхом нижче.

Тече покрівля над квартирою у мешканців по вул. Володимирській, 30. Роботи по ремонту покрівлі будуть виконані в серпні 2019 року.

Всі питання перший заступник міського голови обговорив з присутніми на прийомі керівниками управлінь міської ради та комунальних підприємств і дав відповідні доручення щодо виконання надійшли питань.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 9
візитів сьогодні: 2145
візитів всього: 545426