Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 4 листопада по 11 листопада 2018 року

В бібліотеці-філії №1 відбувся захід «Владарює осінь золотава»

4 листопада відвідувачі бібліотеки взяли участь у заході «Владарює осінь золотава». Діти с задоволенням розважались: читали, малювали, чаювали. В читальному залу, на столі, бібліотекар Воронкіна Н.І. створила композицію із природних матеріалів, яка мала надихати дітей на творчі задумки.

 

Оформлено виставку – творчу лабораторію «Світ нових можливостей»

5 листопада 2018 року у читальному залі центральної міської бібліотеки до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва оформлено виставку-творчу лабораторію «Світ нових можливостей».

 

Представлений профорієнтаційний колаж «Де вчитися?»

5 листопада 2018 р. у краєзнавчому куточку читального залу центральної дитячої бібліотеки до уваги відвідувачів представлений профорієнтаційний колаж «Де вчитися?», що містить інформацію про освітні заклади різного рівня м. Рубіжного, в яких можна здобути професійну освіту.

 

Бібліотека долучилася до екологічної акції «Посади дерево миру»

6 листопада 2018 року в Україні стартує осінній етап Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру». В цей день працівники центральної міської бібліотеки долучилися до акції та посадили дерево біля бібліотеки.

 

Флешмоб національної єдності «Українською пишуть так…»

7 листопада 2018 року напередодні Дня української писемності та мови працівники Рубіжанської централізованої бібліотечної системи взяли участь у мовному флешмобі «Українською пишуть так…», бібліотекарі писали диктант національної єдності.

 

У бібліотеці-філії №2 оформлена виставка-хобі-арт «Магія творчості»

До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 8 листопада 2018 року в бібліотеці-філії №2 була оформлена виставка-хобі-арт «Магія творчості».

 

В бібліотеці-філії №1пройшов захід «Великий майстер слова» до 200-річчя з дня народження І. С. Тургенєва

9 листопада 2018 року літературний всесвіт відзначає 200-річчя з дня народження І.С.Тургенєва.

До ювілею відомого письменника бібліотека-філія №1 підготувала виставку-інсталяцію «Летописец дворянской епохи».

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 12
візитів сьогодні: 1848
візитів всього: 585167