Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Шоу-програма для всієї родини «Party у графа Дракули»

31 жовтня весь світ відзначає – свято англомовних країн, яке з кожним роком стає все популярнішим і популярнішим в Україні. Яскраві костюми, гарбузи-підсвічники, декорації, шоу.

3 листопада 2018 року, вперше в місті, в дні шкільних канікул з нагоди святкування Хеллоуіна в МКУ «Палац культури» відбулася шоу-програма для всієї родини «Party у графа Дракули».

В шоу-програмі взяли участь хореографічні, вокальні колективи Палацу культури, циркова студія, окремі виконавці. Актори народного театру музичної комедії та театральної студії «Росток» встигли ще до початку концерту розважити гостей в фойє першого поверху МКУ «Палац культури» своїми моторошними костюмами, та зробили зі усіма бажаючими світлини на пам'ять. Протягом концерту було розіграно багато сюрпризів та подарунків від організаторів свята. Головним призом вечірки була стилізована з усіма традиціями святкування Хеллоуіна  «гарбузова голова», зроблена власноруч  працівниками МКУ «Палац культури».

Також в фойє першого поверху МКУ «Палац культури» працівники бібліотеки  робили аквагрим на тематику Хеллоуіна усім бажаючим. Гарний настрій, купа вражень та емоції залишилися в Книці відгуків та серцях вдячного рубіжанського гладача.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 16
візитів сьогодні: 1521
візитів всього: 585101