Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Хеллоуїн – паті» в бібліотеці

Вже тисячі років в жовтні різні народи відзначають яскраві свята і фестивалі. Хеллоуїн – одне з найдавніших свят у світі. Його історія налічує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю Самхейн, римського Дня Помони і християнського “Дня всіх святих”.

Ось і бібліотекарі центральної міської бібліотеки вирішили прикрасити осінні канікули вихованцям Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міста, забезпечивши усім цікаве дозвілля. Тим більше, що вечірка у стилі Хеллоуїн обіцяла багато цікавого: ігри і конкурси, можливість нарядитися в яскраві костюми та сфотографуватися біля тематичної фото - зони, а також солодку винагороду!

Саме 31 жовтня 2018 року в бібліотеці відбулася Хеллоуїн - паті «Дім привидів та іншої нечисті». В цей день приміщення бібліотеки заполонили чорні кішки, летючі миші і павуки, відьми і вампіри. Казкова музика, кажани та привиди, свічки, гірлянди-гарбузики та справжній Ліхтар Джека створили атмосферу справжнього незвичайного дня, який трішки віє таємничістю з присмаком потойбіччя. Вся ця нечиста сила повилітала та повилазила зі старовинного казкового замку. Декорації до містерії та костюми зробили своїми руками бібліотекарі та користувачі бібліотеки. Та не тільки це, адже усі присутні цього дня хотіли полоскотати собі нерви та випробувати себе на стійкість. А де дістати всі ці емоції і почуття, якщо не у грі?

Аж тут настав час розповісти про веселощі. Гостям були запропоновані чудернацькі конкурси та ігри, у яких вони із задоволенням приймали участь. Учасникам містерії було не страшно, а цікаво і весело.

Створити жахливо дружню атмосферу допомогла гра-знайомство «Я найстрашніший». У грі «Найжахливіший символ свята», підлітки дізналися про історію виникнення цього свята, про розвиток і поширення звичаїв святкування Хеллоуїна в усіх англомовних країнах. Під час проведення вечірки також пройшов веселий конкурс «Відьмові очі», де визначалися незвичайні інгредієнти святкової вечері. Ну а костюми учасників - це взагалі окрема тема. Конкурс «Який жах» продемонстрував кращі маскарадні костюми привидів. Власники страшних костюмів добряче потрудилися над створенням власного образу. Тут учасники проявили свою фантазію хто як міг!

Тематична книжкова виставка-фуршет «Страшні історії з бібліотечної полиці» з підбіркою цікавих жахастиків та дивовижних історій про невідоме, аквагрим «Хеллоуїн-beauty», світодіодне шоу та запальна дискотека вдало доповнили захід.

На завершення святкування було визначено найстрашніших, найкумедніших, найвинахідливіших, найактивніших та інших "видатних" монстриків, і усі без виключення були нагороджені святковим десертом з бібліотечного кенді - бару.

Отже, свято відбулося, настрій покращився і усім учасникам паті буде що згадати про свої осінні канікули. Взагалі, вся вечірка була пронизана теплотою і невгамовними веселощами, а от якщо вас там не було, то можете переконатися в цьому, дивлячись невелику фото добірку з неї.

 

Світлана Бондар,  завідуюча АБ ЦМБ


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 20
візитів сьогодні: 1770
візитів всього: 585161