Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Про проходження навчання та підвищення кваліфікації членів тендерного комітету

 

Центр Державних Замовлень – навчально-консультаційний центр у сфері публічних закупівель вже понад 10 років проводить курси навчання, організовує семінари з питань організації та здійснення публічних закупівель.

З метою недопущення правопорушень у сфері публічних закупівель та відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та навчальних програм, рекомендованих Мінекономрозвитку, Центр Державних Замовлень запрошує членів Вашого тендерного комітету на навчання та підвищення кваліфікації (лекційні, практичні та семінарські заняття) з питань організації та здійснення закупівель.

      

Під час навчання будуть обговорені наступні питання:

 • Основні аспекти проведення електронних закупівель через систему ProZorro та нормативно-правове регулювання.
 • Функції тендерного комітету, уповноваженої особи, центральної закупівельної організації.
 • Планування закупівельної діяльності. ДК 021:2015 – як правильно обрати код предмета закупівлі? Порядок визначення предмета закупівлі (останні зміни).
 • Закупівля електричної енергії по-новому (Ринок електричної енергії після прийняття Закону України «Про ринок електричної енергії»)
 • Процедура «Допорогова закупівля», нецінові критерії, електронний цифровий підпис.
 • Процедура «Відкриті торги» та «Відкриті торги з публікацією англійською мовою».
 • Процедура «Переговорна процедура».
 • Процедура «Конкурентний діалог».
 • Практикум. Аналізуємо типові помилки при проведенні процедур закупівель.
 • Електронне оскарження.
 • Контроль та відповідальність у сфері державних/публічних закупівель.

 

Ми чекаємо Вас на навчання  та підвищення кваліфікації:

м. Рубіжне,   22 - 23   листопада    2018 року

 

Вартість навчання становить 1300,00 грн., підвищення кваліфікації  900,00 грн.

Діє система знижок: у разі двох учасників від установи - 5% знижки, у разі трьох та більше учасників від підприємства – 10% знижки .    

Зазначені курси проходять за участю провідних фахівців з питань публічних закупівель, представників центральних органів виконавчої влади. Після проходження навчання та підвищення кваліфікації, слухачі отримують сертифікати та методичні матеріали. 

Центр Державних Замовлень надає безкоштовну консультаційну підтримку своїм Замовникам торгів: консультації з питань державних закупівель; попередній аналіз та роз’яснення ключових моментів підготовки та участі в запланованій процедурі закупівлі.

 

Щодо детальної інформації та оформлення заявки звертатися до відділу з питань організації навчання, відповідальний за організацію навчання – Устименко Олена Павлівна : тел./факс: (044)272-50-23, (066)416-32-03, (063)801-73-93


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 12
візитів сьогодні: 6422
візитів всього: 545198