Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Переможці фотоконкурсу «Мій мальовничий рідний край» відвідали Деркульський кінний завод

Неділя 28 жовтня 2018 року для переможців фотоконкурсу  «Мій мальовничий рідний край» запам’яталась незабутньою подорожжю до села Данилівка Біловодського району,  де знаходиться одна з культурно-історичних пам’яток  Луганщини - Деркульський кінний завод, який було зведено за  Імператорським указом Катерини ІІ.

У 2017 році Деркульському  кінному заводу  виповнилося 250 років. Чверть тисячоліття кінний завод беззмінно стояв і стоїть на вахті сучасного вітчизняного конярства та конезаводства. Тут розводять чистокровних скакунів для участі в кінних забігах. За часів існування Російської імперії тут вирощували і тренували коней найвідоміших європейських порід. Протягом всієї роботи кінного заводу його уродженці багаторазово перемагали в забігах, вони високо оцінювалися на аукціонах, а Деркульське підприємство вважалося кращим серед конярів.

За інформацією екскурсовода  Федорової  Раіси Федорівни на території конезаводу знаходиться комплекс пам'яток архітектури 18 -19 століть національного значення. Серед них є пам'ятники унікальні, що не мають аналогів в світі . Це центральна тренерська стайня - кінець 18 - початок 19 століть; тренувальний (Японський) манеж - 1897 року; адміністративна будівля (контора) - 1828 року; паркова зона зі ставком - 19 століття.  

Раіса Федорівна познайомила  гостей  з «місцевими жителями» чистокровної верхової породи і провела коридорами стайєнь  і  тренувальних залів. Особливу ​​увагу відвідувачів привернули арена для торгів, музей і фото-алея досягнень  Деркульського кінного заводу, а  також «японський манеж». Протягом екскурсії всі мали можливість поспілкуватися з чудовими кіньми, погладити і погодувати їх, а також  покататися на конях.

Всі були в захваті після зустрічі з красенями-терапевтами, адже  енергетика, що вони випромінюють є лікувальною, одразу забуваються всі проблеми і негаразди, зникає втома, відходять негативні емоції . Із радісними і щасливими обличчями наша група залишала конезавод  і дякувала  працівникам  за гостинність, самовідданість, привітність, цікаву розповідь та незабутні враження і яскраві емоції.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 1804
візитів всього: 585165