Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про зрив конкурсу

19.10.2018 повторне проведення конкурсів на право укладення договору оренди будівлі котельні СШ № 10 на вул. Будівельників, 28, та частини будівлі котельні на вул. Студентська, 19в, було зірвано особами, які назвалися представниками ТОВ «РУБІЖТЕПЛО» та ПП «ВКФ ПРОМПОБУТРЕСУРС» та перешкоджали проведенню засідання конкурсної комісії у визначеному порядку. Дії зазначених осіб можуть негативно вплинути на забезпечення опаленням об’єктів соціальної сфери міста Рубіжне (міська лікарня, РІПТ, СШ № 10, ДЗ «Луганський державний медичний університет»).
    Головою конкурсної комісії були вжиті відповідні заходи задля забезпечення дотримання правопорядку, а саме викликані співробітники поліції та подано заяву про вчинення противоправних дій вказаними особами і забезпечення порядку при проведенні конкурсу в подальшому.
      Засідання конкурсної комісії з цього ж питання, яке призначалося на 12.10.2018, також було зірвано внаслідок противоправних дій тих самих осіб. За даним фактом було направлено заяву до правоохоронних органів.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 19
візитів сьогодні: 1765
візитів всього: 566773