Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 8 жовтня по 15 жовтня 2018 року

Круїз літературний « Пасажири зеленої каруселі» відбувся в бібліотеці-філії №1

 

4 жовтня люди всіх країн відзначили Всесвітній день захисту тварин.

З 2000 року це свято відзначається і в Україні. Цього дня - чудовий привід розповісти малечі про дивовижний світ братів наших менших.

4 жовтня у бібліотеці-філії №1 відбувся тематичний захід до Міжнародного дня захисту тварин для вихованців КДНЗ №1 «Берізка». Протягом дня бібліотеку відвідали дві групи дитсадка.

 

В бібліотеці-філії №1 до Дня вчителя були проведені

 літературно-історичні оповіді

 

Поміж багатьох свят у календарі України є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня наша держава урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Саме вчитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя.

 

Відкрито галерею історичного портрету «Твої сини, Україно!»

 

10 жовтня 2018 року в читальному залі центральної міської бібліотеки до Дня захисника України, до Дня українського козацтва відкрито галерею історичного портрету «Твої сини, Україно!».

 

Підготовлена виставка в бібліотеці-філії №1 до Дня українського козацтва

та Дня захисника України

 

До Дня українського козацтва та Дня захисника України на абонементі бібліотеки - філії №1 підготовлена виставка - навігатор історії «Оживає дух козацький».

Пропонуємо здійснити екскурс в минуле, щоб дізнатися багато цікавого про героїчні сторінки історії нашої країни. Адже козацтво, попри всі його протиріччя і складності, є найцікавішим явищем в українській історії.

Козацтво стало символом прагнення українців до незалежності і свободи.

З віків минулих козаки закликають нас боронити суверенітет України мудрістю, згодою, єдністю, братньою любов’ю.

Запрошуємо до перегляду.

 

У бібліотеці-філії №2 відбулися фокус-групові дослідження

 

9, 10 жовтня 2018 року на базі бібліотеки – філії №2 відбулися фокус-групові дослідження представників Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) з населенням міста Рубіжне.

 

Запрошуємо до «осінньої» бібліотеки!

 

Осінь захоплює нас своєю красою і багатобарвністю... Яка ж осінь може бути без яскравого осіннього листя!

10 жовтня 2018 року співробітники бібліотеки-філії №2 оформили вітраж «Барви осені». Вітраж став чудовою прикрасою інтер'єру, незвичайною картиною і оригінальним подарунком нашим відвідувачам.

 

В бібліотеці-філії №2 пройшла патріотична акція

 

Протягом тижня з 5 по 11 жовтня 2018 року до Дня захисника України в бібліотеці-філії №2 проводилась патріотична акція «Лист українському герою-солдату».

До акції долучились юні читачі бібліотеки. Учні та студенти написали щирі листи зі словами підтримки й подяки нашим захисникам – учасникам ООС та АТО, вкладаючи в кожний рядок частину свого серця.

 

Екскурсія до бібліотеки «Завітай до книги в гості»

 

10 жовтня до Рубіжанської дитячої бібліотеки на екскурсію завітали учні 4-х класів СШ № 2.

Діти познайомилися з фондом бібліотеки, бібліотечними послугами, книжковими виставками. Завідуюча відділу для молодших школярів Козик І. В. нагадала малечі правила гарного ставлення до книжок.

 

Відбувся майстер клас з виготовлення витинанки «Осінні дива»

 

11 жовтня у відділі мистецтв центральної міської бібліотеки відбувся майстер клас з виготовлення витинанки.

Це давнє українське народне мистецтво. Від назви техніки виготовлення (витинати) походить і термін. Нескладні для опанування прийоми витинання й недорогий матеріал дали чудові зразки прорізного паперового декору, в якому втілені вічні символи природи та багатство фантазії українського народу.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 15
візитів сьогодні: 1510
візитів всього: 585099