Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 1 жовтня по 7 жовтня 2018 року

Акція книгообміну відбулася у бібліотеці-філії №1

 

До Всеукраїнського дня бібліотек бібліотека-філія №1 організувала акцію обміну книгами. Усі бажаючі могли принести книгу з дому, вкласти в неї записку читачам з добрими побажаннями, а натомість забрати з собою вподобаний твір.

Досить часто люди приносять в бібліотеку добротні і цікаві екземпляри, бібліотекарі відбирають до своїх фондів видання, які часто запитують, а інші викладають книголюбам для перегляду і обміну.

30 вересня бібліотека-філія №1 провела акцію книгообміну. Незважаючи на вихідний день, у бібліотеку прийшли десятки користувачів. Значна частина з них - пенсіонери і школярі. Захід надав її учасникам позитивних емоцій, мотивацію прочитати нову літературу, а бібліотеці видання для оновлення і поповнення фонду.

 

Етнокультурна мозаїка «Хто, хто в Україні живе?»

 

1 жовтня 2018 р. учні 8 – А кл. СШ № 10 за допомого бібліотекаря центральної дитячої бібліотеки Конарєвої В. В. склали етнокультурну мозаїку України « Хто, хто в Україні живе ?».

Під час заходу діти уявили картину розмаїття народів нашої держави. Спочатку була висвітлена повна картина розташування народів на території України. Потім бібліотекар розповіла про розподіл українців та росіян на окремих територіях.

 

Осінній інтер'єр: зігрій себе домашнім затишком у бібліотеці!

 

Осінь - чудовий час року, різнобарвний і різноманітний. Скільки краси, лірики, радості й тихого смутку приносить нам ця чарівниця!

4 жовтня 2018 року осінь завітала і до абонементу центральної міської бібліотеки у формі осінньої виставки-інсталяції «І осінь може бути тепліше літа…» Адже осінь як ніби спеціально створена для читання, шелестіння сторінок під шум дощу з ароматом кави...

Інсталяція створена на основі сучасної поезії, яка користується найбільшим попитом серед відвідувачів. Також вона спрямована на те, щоб привернути увагу читача до книги та журналу, щоб, не зважаючи на швидкість нашого часу, людина зупинилась і провела декілька яскравих моментів з книгою.

 

День посмішки в бібліотеці-філії №2

 

Щорічно в першу п'ятницю жовтня відзначається Всесвітній день посмішки. В цей день, 5 жовтня 2018 року, в бібліотеці-філії №2 пройшла акція "Посміхніться, Ви в бібліотеці!"

Бібліотекарі пропонували відвідувачам взяти участь у фотосесії "Позитив через об'єктив" або підійти до дзеркала і прочитати напис, який викликав у людини мимовільну посмішку. Також читачам були запропоновані для прочитання книги з позитивним сюжетом.

Ця проста і добра акція зробила холодний жовтневий день світліше і тепліше, змусила посміхнутися кожного, хто переступив поріг бібліотеки.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 14
візитів сьогодні: 1803
візитів всього: 585119