Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Рубіжанської міської ради Луганської області «Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності м. Рубіжне до переліку об’єктів, що підлягають приватизації»

Розробник - відділ міського комунального майна Рубіжанської міської ради.
Проект рішення Рубіжанської міської ради Луганської області «Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності м. Рубіжне до переліку об’єктів, що підлягають приватизації» розроблено відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».
Метою прийняття рішення є запровадження єдиного механізму, згідно з яким потенційним покупцям надається можливість у встановленому міською радою порядку за єдиними формами подавати заяви про включення об’єктів права комунальної власності м. Рубіжне до переліку об’єктів, що підлягають приватизації.
Проект рішення з аналізом регуляторного впливу розміщено на сторінці «Комунальне майно» офіційного веб-сайту Рубіжанської міської ради http://www.rmr.gov.ua.
Пропозиції та зауваження приймаються до 05 листопада 2018 року за адресою: м. Рубіжне Луганської обл., пл. Володимирська, 2, відділ міського комунального майна Рубіжанської міської ради, каб. 491, тел./факс (6453)70596, е-mail: ogki@rmr.gov.ua.

Ознайомитися можна за цим посиланням


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 17
візитів сьогодні: 1782
візитів всього: 566775