Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 24 вересня по 30 вересня 2018 року

Відбулося свято мікрорайону біля ЗШ№1

 

В п’ятницю 21 вересня на площі біля школи № 1 пройшло свято мікрорайону «Арт-фантазія «Маленька провінція». Його учасниками і глядачами стали жителі району Воровский.

Організаторами свята були бюджетні організації району: ЗШ №1, бібліотека-філія №1, КДНЗ №1 "Берізка" і ДЮСШ №1.

 

Організована виставка однієї книги «Бабин Яр: історична правда»

 

29 вересня кожного року в Україні відзначають роковини трагедії Бабиного Яру. Ця місцевість у Києві є одним з символів нацистської політики геноциду. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року нацистські окупанти розстріляли в Бабиному Яру майже 50 тисяч чоловік, з яких 34 тисячі - євреї.

 

Подорожували країнами Європи

 

У вересні вся європейська спільнота відзначає День європейської спадщини і Європейський день мов.

26 вересня 2018 року бібліотека-філія №2 приєдналась до цього свята.

Travel-шоу «Вітер мандрів покликав в Європу» учнів 9-а класу СШ №7(класній керівник Мартинко Т.І.). Бібліотекарі підготували для них віртуальну подорож країнами Європи, експрес-вікторину та гру-асоціацію.

 

Відбувся захід до Всеукраїнського дня бібліотек «Країна Читалія»

 

27 вересня 2018 року до Всеукраїнського дня бібліотек у читальному залі центральної міської бібліотеки з учнями 8-«А» класу середньої школи №2 (клуб «Еврика!») відбувся захід «Країна Читалія».

Учні ознайомилися з бібліотекою та переглянули відео з історії та сучасного її розвитку. У рольовій грі «Стань сучасним – читай!» старшокласники добре зіграли роль бібліотекаря і навели дуже багато прикладів про користь читання. Бажаючі занотували їх і вийшов цікавий колаж.

 

Бібліотека-філія №2 провела виховну годину

«Людину ми творимо любов’ю»

 

28 вересня 2018 року виповнюється 100 років з дня народження видатного українського радянського вченого, педагога, письменника Василя Олександровича Сухомлинського.

До цієї події співробітники бібліотеки-філії №2 провели виховну годину «Людину ми творимо любов’ю» для вихованців КДНЗ №8 «Дюймовочка».

 

Бібліотека-філія №2 презентувала колаж-звіт «Віват, бібліотеко!»

 

27 вересня 2018 року бібліотека-філія №2 презентувала відвідувачам бібліотеки колаж-звіт «Віват, бібліотеко!», присвячений святкуванню Всеукраїнського дня бібліотек.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 13
візитів сьогодні: 1783
візитів всього: 585117