Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
День сім"ї - 2018. Місто майстрів

Вже багато років  традиційна виставка митців, художників та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва в рамках Дня сім’ї  збирає  охочих поділитися своїми  творчими здобутками. «Місто майстрів» повністю виправдовує свою назву. Якими тільки талановитими виробами не вихваляються майстри! І все це - неймовірна краса та талант, якого не бракує нашим співвітчизникам.

Цього року негода внесла дуже  серйозні корективи в склад учасників, але ті, хто не злякався дощу та вітру, ще раз підтвердили – все тимчасове, а  мистецтво – вічне.

Творчі клуби з міст  Рубіжне, Сєверодонецька, Лисичанська (близько сотні майстрів) привезли свої  різноманітні роботи – вироби з дерева, вишиванки, рушники, канзаші,  ґердани та багато іншого.

На виставці проводилися майстер-класи, особливу зацікавленість рубіжани проявили до плетіння на коклюшках майстрині з Креміної Лариси Гарькавої. Це старовинне ремесло сьогодні знову переживає своє друге відродження.

Міський музей підготував  цікаву виставку  з музейного фонду  під назвою «Реманенту ряд – в господарстві лад». Виставка представила  старовинні  предмети хатнього скарбу 19 сторіччя, яким були обладнані  слобожанські хати.

Учасники «міста майстрів» були нагороджені дипломами за участь від відділу культури, молоді та спорту  міської ради та міського музею. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 22
візитів сьогодні: 2104
візитів всього: 592287