Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 10 вересня по 16 вересня 2018 року

Свято День сім’ї

15 вересня 2018 року у м. Рубіжному відбулося традиційне міське свято - День сім’ї. Жителі міста вже в тридцять восьмий раз відзначили це свято. День сім’ї - це день добра, єдності, любові. Чим більше буде дружніх та благополучних сімей в місті, в країні, тим краще та щасливіше буде наше суспільство. 

Бібліотечні працівники Рубіжанської централізованої бібліотечної системи підготували для рубіжан низку заходів: фото-зону «Жили-були», де кожний бажаючий зміг зробити фото родини. Молоді та дітям до вподоби був яскравий аквагрим «Сім кольорів веселки»; на книжково - ілюстративній виставці «Бібліотека без стін» були представлені цікаві новинки книжкового друку. Вуличний мім - театр «Скульптурні історії» вразив мешканців та гостей міста яскравими образами та різноманітністю жанрів. 

Жителі міста з задоволенням відвідували усі заходи бібліотеки. Свято,як завжди об’єднало сім’ї рубіжан.

· 

У бібліотеці-філії №2 оформлена книжкова виставка «Лови тренд - читай бренд»

З метою популяризації сучасних українських письменників і залучення уваги до їх творів 13 вересня 2018 року в бібліотеці-філії №2 оформлена книжкова виставка «Лови тренд - читай бренд».

 

В бібліотеці-філії №2 облаштували зону «Територія читання»

Територією читання в бібліотеці прийнято вважати читальний зал. Але, виходячи з досвіду роботи у відділі абонемент, можна зробити висновок, що читачі потребують комфортної зони для читання і в цьому відділі. Аргументовано це тим, що багато читачів при виборі книг звертаються до перегляду анотацій, відомостей про автора.

Тому, 11 вересня 2018 року, для зручності читачів, співробітники відділу абонемент облаштували зону «Територія читання».

 

В бібліотеці - філії №1 відбувся поетичний сеанс             

  9 вересня в бібліотеці-філії №1 пройшов поетичний сеанс «О любви и верности слова», приурочений до 95-річчя з дня народження Едуарда Асадова.

 

День українського кіно

Кожної другої суботи вересня від 1996 року в Україні відзначають День українського кіно. У 2018 році цей день припав на 8 вересня. До цієї дати співробітники відділу мистецтв центральної міської бібліотеки в арт-клубі «Ковчег» провели історичний екскурс «Симфонія українського кіно». 

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 19
візитів сьогодні: 1524
візитів всього: 585101