Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
СВЯТО МОЛОДОСТІ, ЗДОРОВ’Я ТА СПОРТУ

8 вересня на стадіоні ім.. А.П.Віноградова відбулося святкування національного свята - Дня фізичної культури і спорту. День фізичної культури і спорту - це всенародне і професійне свято тих, хто присвятив своє життя справі фізичного виховання, обравши шлях учителя, викладача, тренера, інструктора, фізкультурного організатора, спортсмена. Це свято всіх ветеранів спорту, які в недалекому минулому добували перемоги на спортивних аренах, прославляючи наше місто. Це свято працівників спортивних споруд, хто своєю повсякденною працею забезпечує роботу стадіонів, спортивних залів, басейнів, ігрових майданчиків.

Звучать фанфари і під спортивний марш на спортивну арену послідовно виходять прапороносці зі стягами і асистенти прапороносців (відділення дзюдо ДЮСШ №1). Почесне право нести прапор міста Рубіжне надано майстру спорту України міжнародного класу Миколі Бараннику! Йому асистують Руслана Кравченко, чемпіонка України з вонно-спортівних багатоборств, представляє Клуб східних єдиноборств і оздоровчих систем, і Яна Рубашка, ведуча баскетболістка міста, учасниця фінальної частини всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги, спортсменка представляє ДЮСШ №1

На спортивній арені з'являється колона фізкультурного активу міста, в якій бадьорим спортивним кроком йдуть представники різних колективів фізкультури підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста. На чолі колони - майстер спорту України Олександр Дубовий.

Ведучі спортивного свята Світлана Ступникова і Олександр Болотін, оприлюднюють інформацію про виступи рубіжанських спортсменів в поточному році. У спортивних баталіях на аренах багатьох міст наші спортсмени завоювали право пишатися своїми досягненнями.

Наступна колона представляє дитячо-юнацькі спортивні школи та спортивні організації, які вирішують актуальну задачу розвитку масового спорту вищих досягнень. ДЮСШ №1 (директор Олександр Дорошенко) представлено дев'ятьма відділеннями: баскетбол, бокс, спортивна гімнастика, дзюдо, легка атлетика, карате, пауерліфтинг, фехтування і футбол. У СК «Зеніт» (директор Віталій Ткаченко) приділяють увагу розвитку видів спорту: айкідо, бокс, велоспорт, волейбол, плавання, самбо, теніс настільний, футбол і шахи. Далі в спортивному строю учні Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Олена Тарасенко), спортсмени Дитячо-молодіжної спортивної школи карате (інструктори Геннадій Лук'янов і Василь Дмитрук) і Дитячо-молодіжного фізкультурно-спортивного товариства «Клуб східних єдиноборств і оздоровчих систем »(керівник Геннадій Клюкало).

Всі двадцять дві колони юних спортсменів (а це понад 400 осіб) шикуються на арені стадіону.

І завершують рух спортивної колони ветерани спорту, які в цьому році відзначають свої життєві ювілеї.

Спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту, оголошується відкритим!

Спортивну громадськість міста, юних спортсменів і численних глядачів вітає секретар Рубіжанської міської ради Віктор Ігорович Соловйов і начальник Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету Віктор Васильович Острецов.

Урочисту частину спортивного свята продовжує нагородження фізкультурного активу міста. Рішенням організаційного комітету за активний, сумлінну та плідну працю, високі досягнення і в зв'язку з святкуванням Дня фізичної культури і спорту, пам'ятними подарунками нагороджуються 21 спортсмен-ветеран (ювіляри 2018 роки), що працюють в сфері фізичної культури і спорту.

Стало вже доброю традицією в День фізичної культури і спорту вшановувати кращих спортсменів міста, яким присвоєно високе спортивне звання в поточному році. Леонід Микитович Сіренко (ветеран спорту, тренер з велоспорту) отримує пам'ятну статуетку «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України». Напередодні, 7 вересня в ЛОДА Ю.Г.Гарбуз урочисто вручив Л.Н.Сіренко почесний знак і нагородні документи (Указом Президента України Петра Олексійовича Порошенка від 23 серпня 2018 року «За вагомий особистий внесок у розвиток велоспорту в місті Рубіжне та Луганській області, багаторічну тренерську роботу і за підготовку членів збірної команди України» Леонід Микитович Сіренко удостоєний почесного звання« Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»). За багаторічну тренерську роботу Сіренко Леонід Микитович підготував 2 (двох) майстрів спорту України міжнародного класу, 11 (одинадцять) майстрів спорту і сотні спортсменів розрядників

Атмосферу спортивного свята підтримали колективи міського Палацу культури: циркова студія «Кристал» (керівник Олександр Ляпаєв) і колектив «Танцювальна республіка» (керівник Юлія Барабаш).

Після закінчення урочистої частини на спортивній арені стадіону відбулися спортивні змагання з дванадцяти видах програми, в яких взяло участь понад 300 осіб.

Організаційний комітет з підготовки та проведення Дня фізичної культури і спорту висловлює величезну подяку РПХТЛ (Гаврилюк І.С.), КП «РФСК (Бусєнков А.А.), ДЮСШ №1 (Дорошенко О.О.), СК «Зеніт» ( В.Г.Ткаченко), управлінню освіти (О.В.Обаполенко), КВЕіОС (Г.Г.Клюкало), ДМШК (О.А.Дутова), КУ «Палац культури» (Г.В.Бережна), управлінню охорони здоров'я (Н.І.Янко), РОП ГУНП в Луганській області (А.А.Корнеев), і всім небайдужим до спорту людям.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 27
візитів сьогодні: 1292
візитів всього: 592579