Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 3 вересня по 9 вересня 2018 року

Урочистий захід з нагоди 73-ї річниці закінчення Другої світової війни

та 75-річниці звільнення Луганської області від фашистських загарбників

 

3 вересня 2018 р. у центральній міській бібліотеці відбувся урочистий захід, присвячений 73-й річниці закінчення Другої світової війни та 75-й річниці визволення Луганської області.

Друга світова війна була всенародною війною і оцінюючи минуле з сьогоднішніх рубежів, ми ще ясніше бачимо значення здійсненного подвигу народів, схиляємо свої голови перед світлою пам’яттю мільйонів полеглих, славимо наших земляків-учасників визволення Луганської області.

У бібліотеці зібралися учні середніх шкіл, ветерани Другої світової війни Шехвіц Г. О., Малолєтніков М. Г. з дружиною Оленою Іванівною - ветераном трудового фронту, поети РГО „ Літературне об’єднання „ Райдуга”.

 

Подорож за знаннями «Ужасно интересно все то, что неизвестно»

 

Коли літо змінює осінь, ми всі святкуємо День знань. З першим осіннім днем ​​природа радує не тільки золотим листям, а й першим дзвоником, адже саме з цього дня починається захоплююча і часом непроста дорога в Країну Знань.

31 серпня 2018 року юні книголюби бібліотеки –філії №2 вирушили в святкову подорож за знаннями «Ужасно интересно все то, что неизвестно», присвячену початку навчального року.

 

Тренінг «Креативна Європа»

 

5 вересня 2018р. представники Рубіжанської централізованої бібліотечної системи - провідний методист Задорожна В. М. та ведучий бібліограф Сумарокова Л.О. взяли участь у обласному тренінгу «Креативна Європа», який відбувся у Центрі розвитку місцевого самоврядування у м. Сєвєродонецьк.

«Креативна Європа» - це програма, спрямована на підтримку культурного ,креативного та аудіовізуального секторів.

 

Впровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) в практику роботи бібліотек ЦБС

 

6 вересня 2018р. редактором ВКіО Усачовою О.О. для завідуючих структурними підрозділами ЦМБ , ЦДБ, бібліотек - філій проведено

заняття 5. Впровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) в практику роботи бібліотек ЦБС. Розглянуті нагальні питання, які виникли на період перегрупування книжкових фондів з ББК на УДК, і потребували прийняття методичних рішень. Заняття пройшло в атмосфері гострої зацікавленості та згуртованості фахівців. Учасники були активними в обговоренні,висловлювали своє бачення тієї, чи іншої проблеми. По ряду питань були прийняті методичні рішення.Наступне заняття заплановане на грудень місяць. Розгляд питання: складні випадки систематизації. Обговорення плану на 2019 рік.

 

В бібліотеці-філії №2 зазвучав «Осінній блюз»

 

7 вересня 2018 року в бібліотеці-філії №2 оформлена виставка-фантазія «Осінній блюз». Тема осені висвітлена у багатьох творах українських і зарубіжних письменників. А скільки захоплених рядків присвячено осені в поетичних творах!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 15
візитів сьогодні: 2113
візитів всього: 592287