Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«ЛЮБЛЮ. ТВОРЮ. МРІЮ»

Виставковий зал музею гостинно відчинив двері на початку нового сезону, щоб прийняти гостей традиційної виставки з циклу «майстер-учень». Наступність поколінь у творчості наших рубежан не висихає. Здавалося, зовсім недавно юна Марина Ковальова брала участь в такій же виставці як учениця художника, викладача ДШМ Галини Соловйової, а сьогодні вона представляє виставку не тільки своїх робіт, але і робіт своїх учнів.

«ЛЮБЛЮ. ТВОРЮ. МРІЮ». Ця виставка проходить в музеї вже 7-й рік. Марина Ростиславівна Ковальова і її учні представили на виставці понад 30 робіт - це живопис в техніках гуаш і олійного живопису. Її учні - Аліна Гончарова, Саша Курінна, Даша Цибуля, Настя Горбатенко, Софія Бондар, Надія Поліщук, Саміра Герасименко та Вероніка Скребцова гідно продовжують спадщину свого вчителя. Найстаршій учениці - 12 років, наймолодшій - 6 років.

На презентації були присутні наші рубіжанський метри кисті - Анатолій Кочковий і Віктор Гайворонський. Вони гідно оцінили виставлені картини і майстрині, її учнів.

Презентація пройшла в традиційній для музею інтерактивної манері подачі матеріалу.

Виставка триватиме до 10 жовтня. Запрошуємо всіх любителів живопису відвідати експозицію та прослухати екскурсію.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 14
візитів сьогодні: 2116
візитів всього: 592287