Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Проводиться конкурс на право укладення договору оренди комунального майна

Найменування об'єкту: торговий павільйон № 1 кіоску, літ. А

Характеристика об'єкта: торговий павільйон загальною площею 9,6 кв. м, розташований у кіоску на торговельному майданчику.
Адреса: вул. Володимирська, 25г, м. Рубіжне, Луганська обл.
Орендодавець: комунальне підприємство «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» Рубіжанської міської ради, код за ЄДРПОУ 40822883, юридична адреса: вул. Южная, буд. 2, м. Рубіжне, Луганська обл., 93001.
Орган управління: Рубіжанська міська рада Луганської області.
Стартова орендна плата – 243,61 грн. без урахування ПДВ за базовий місяць розрахунку липень 2018 року.
Строк оренди – максимально можливий термін оренди 5 років, якщо орендар не запропонує менший термін. Рекомендований строк оренди 2 роки 11 місяців (у разі строку оренди більше рекомендованого переможець конкурсу додатково повинен подати документи, які необхідні для нотаріального посвідчення договору оренди згідно з переліком, визначеним законодавством, і нести власні витрати за нотаріальне посвідчення договору).
Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати при обов'язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу. Якщо надійшли однакові пропозиції щодо розміру орендної плати, переможець конкурсу визначається за рішенням комісії з урахуванням виконання інших умов конкурсу.
Умови конкурсу:
- об'єкт передається в оренду для розміщення торгового об'єкта з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи;
- орендна плата встановлюється відповідно до конкурсної пропозиції претендента;
- додатково до орендної плати нараховується податок на додану вартість у розмірах та порядку, визначених чинним законодавством України;
- відшкодування переможцем конкурсу витрат на здійснення незалежної оцінки об'єкта оренди 1000,0 грн.;
- страхування орендованого майна протягом місяця з дати укладення договору оренди;
- своєчасне виконання ремонтних робіт за погодженням з орендодавцем за рахунок орендаря без компенсації витрат на їх здійснення;
- орендар відшкодовує орендодавцю витрати за спожиту електроенергію та прибирання території (вивіз сміття) згідно з пред'явленими рахунками;
- утримання об'єкта відповідно до санітарно-екологічних та протипожежних норм, дотримання правил охорони праці;
- підтримання належних умов експлуатації та технічного стану об'єкту оренди;
- орендар не має права передавати об'єкт в суборенду;
- у повному обсязі виконувати усі зобов'язання зазначені у договорі оренди, своєчасне внесення у повному обсязі орендної плати з урахуванням індексу інфляції.
- укладення договору оренди протягом 15 днів з дня отримання дозволу на оренду, в іншому випадку дозвіл може бути скасовано з ініціативи орендодавця.
Для участі у конкурсі претендент подає:
1.    Заяву про участь у конкурсі (заява повинна містити інформацію про найменування, площу і місцезнаходження об'єкта оренди, строк оренди, мету оренди, погодження органів пожежного нагляду).
2.    Відомості про претендента на участь у конкурсі :
а)  для претендентів, які є юридичними особами:
- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
- копії установчих документів (завірені заявником, а саме «З оригіналом згідно», посада особи, що засвідчує, підпис, ПІБ та дата, печатка у разі наявності);
- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;
- завірену належним чином копію звіту про фінансові результати учасника конкурсу з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;
б)  для претендентів, які є фізичними особами:
 - копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність на представника;
- за наявності відповідного статусу - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;
- завірену належним чином копію декларації  про  доходи  або звіту  суб'єкта  малого підприємництва  - фізичної особи - платника  єдиного  податку.
3.    Зобов'язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу (зобов'язання щодо виконання умов конкурсу, пропозиції розміру орендної плати, строку оренди та додаткові зобов'язання щодо експлуатації об'єкта).
4.    Інформацію про засоби зв'язку з претендентом на участь у конкурсі.

 

Документи та конкурсна пропозиція разом з описом подаються в запечатаному конверті з відміткою «На конкурс» (конверт має бути опечатаний печаткою претендента на участь у конкурсі, у разі її наявності), із зазначенням назви учасника конкурсу та об’єкта оренди (найменування, адреса).
Ознайомитися з об'єктом можна за місцем його розташування.

Документи на конкурс приймаються до 24 вересня 2018 року включно за адресою: 93011, Луганська обл., м. Рубіжне, пл. Володимирська, 2 (каб. 491), телефони для довідок: (06453)70596. Час прийому документів: понеділок - четвер з 8-00 до 17-00, п'ятниця з 8-00 до 16-00 (перерва з 12-00 до 13-00).

Конкурс буде проведено 28 вересня 2018 року о 14-00 за адресою: Луганська обл., м. Рубіжне, пл. Володимирська, 2, каб. 491.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 24
візитів сьогодні: 1722
візитів всього: 585754