Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ВІТАЄМО! ЛЕОНІДУ СІРЕНКУ ПРИСВОЄНЕ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ»

Указом Президента України Петра Порошенка від 23.08.2018  №241/2018 тренеру з велоспорту, ветерану спорту Сіренку Леоніду Микитовичу присвоєне звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України» за вагомий особистий внесок в розвиток велоспорту у місті Рубіжне Луганської області, багаторічну тренерську роботу та за підготовку членів збірної команди України.

Сіренко Леонід Микитович працює в м.Рубіжне у сфері фізичної культури та спорту з 1968 року. Вийшов на пенсію у 2007 році, але продовжує передавати свій багаторічний досвід молодим тренерам-викладачам на волонтерських засадах.

За багаторічну тренерську роботу Сіренко Леонід Микитович підготував 2 (двох) майстрів спорту України міжнародного класу, 11 (одинадцять) майстрів спорту та сотні спортсменів-розрядників. Його вихованці неодноразово ставали переможцями та призерами чемпіонатів та першостей України. Найвідоміші спортсмени  - Синюков С.М., Синюков Ю.М., Лазуренко В.В. – члени збірної команди України у період з 1993 до 1998 р.р., переможці міжнародних змагань у Єгипті, Канаді, Польщі, Франції, Італії, Бельгії та ін., учасники чемпіонату світу серед військових.

Відомий спортсмен-ветеран, спортивний арбітр (І категорія), людина, яка беззавітно віддана ідеалам спорту,  пропагандист здорового способу життя – ці слова без сумніву характеризують Леоніда Микитовича Сіренка. Йому притаманні: ініціативність, відповідальність, безкомпромісність, працелюбність та високий професіоналізм. Він користується заслуженою повагою серед колег-тренерів та спортсменів та є висококваліфікованим спеціалістом у галузі організації та проведенні змагань різного рівня, має високі організаторські здібності.

Відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради щиро вітає Сіренка Леоніда Микитовича з державною відзнакою та напередодні державного свята Дня фізичної культури та спорту України бажає нових спортивних досягнень та подальшу співпрацю з пропаганди здорового способу життя та залучення до активних занять фізичною культурою і спортом підростаюче покоління міста.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 27
візитів сьогодні: 2063
візитів всього: 585764