Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Таланти твої, Рубіжне – 2018!» Фінал

1 вересня в 17.00 в День знань, на площі біля МКУ "Палац культури" відбувся фінал відкритого міського фестивалю-конкурса «Таланти твої, Рубіжне - 2018!».  Три роки тому в Рубіжному стартував відкритий міський фестиваль – конкурс   «Таланти твої, Рубіжне - 2018!».  Організаторами конкурсу виступили засновники БФ "Крішталеве джерело", народні депутати України Ю. Бойко і Ю. Іоффе та міський Палац культури.  

Учасники в семи номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний, оригінальний, культорганізатори, народні умільці і Граффіті - фест (стіна чарівного настрою), а їх кількість налічувала понад 150 чоловік, пройшли відбіркові тури, на яких визначилися фіналісти.    

1 вересня відбулася довгоочікувана подія – великий фінал вже гучного   міського конкурсу талантів.  Неабиякі пристрасті розпалилися в цей жаркий в усіх відношеннях день на головній сцені конкурсу. Це і не дивно, адже організатори проекту підготували для переможців і призерок багато цінних призів.

Третій міський конкурс талантів закінчений, і запам'ятався він приголомшливою творчою атмосферою, абсолютно різноманітними цікавими номерами і, звичайно ж, найталановитішими артистами, які взяли участь в конкурсі, щоб проявити себе і підкорити сцену. Всі вони дякували організаторам за цю можливість, і говорили про те, що саме такий конкурс чекали наші артисти.

Директор та ведуча заходу Ганна Бережна запросила усіх фіналістів на міске свято «День Сім’ї», яке відбудуться 15 вересня на площі біля МКУ «Палац культури», де будуть визначені переможці конкурсу «Таланти твої, Рубіжне 2018!». Переможці матимуть змогу ще раз показати свій талант на Гала-концерті цього свята. Тож чекаємо усіх бажаючих мешканців та гостей міста 15 серпня на свято, яке відбудеться на головній сцені біля МКУ «Палацу культури».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 16
візитів сьогодні: 2036
візитів всього: 592282