Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
МКУ "Палац культури" пропонує активний відпочинок для всієї родини

Головною метою діяльності міського Палацу культури є задоволення культурних потреб громадян у розвитку народної традиційної культури, підтримка самодіяльної та аматорській  творчий ініціативи, утворення умов для відпочинку та дозвілля громадян. Для тих, хто любить активно відпочивати та розважатися всією родиною творчий колектив МКУ «Палац культури» в період з травня по вересень 2018 року підготував та провів низку цікавих заходів. Це були  ігрові, спортивно-розважальні, театралізовані програми, розвиваючи квест-ігри.  Важливою та основною направленістю культорганізаторів МКУ «Палац культури» було залучення до розваг якомога більшої кількості учасників різний вікових категорій. В багатьох  командних ігрових програмах, поряд з дітьми та підлітками приймали участь батьки, та навіть бабусі та дідусі.  Всі свята були яскравими та динамічними.

29 серпня 2018 року о 18.00 у сквері за колишнім кінотеатром «Юність», наслідуючи традиції українського народу, відбувся захід-розвага приурочений святкуванню трьох Спасів.  Серпень є вкрай багатим місяцем на різного роду свята. Особливо багато тих, що корінням сягають в українські традиції. Серед них виокремлюють три Спаси - Медовий, Яблучний і Горіховий. На святкування дітей та дорослих запросила Господиня врожаю, яка протягом усієї програми розповідала дітям про традиції свята «Спас». Діти та  дорослі весело і радісно провели час, грали, змагалися, танцювали та відгадували загадки!

Ігрова програма присвячена саме святкуванню «Спаса» дала дітям можливість набуття морально духовного досвіду, та віру в добро, істину та  любов. Ось так і пройшло святкування Спасів, він був яскравим, насиченим, цікавим і незабутнім не тільки для дітей, а й для дорослих.

На прикінці свята усіх дітей організатори свята пригостили смачними, запашним яблуками та рум’яними бубликами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 17
візитів сьогодні: 2062
візитів всього: 592283