Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Таланти твої, Рубіжне – 2018!» - 2 тур

                                   

«Таланти твої, Рубіжне – 2018!» - 2 тур

 

 

Талантом володіє кожна людина з народження. Він є певним "насінням", з якого повинна зрости успішна і корисна людина. 

25 серпня о 17.00 біля МКУ «Палац культури» продемонструвати свій талант мали змогу учасники другого відбіркового туру третього відкритого міського фестивалю - конкурсу «Таланти твої, Рубіжне - 2018!», організаторами якого стали благодійний фонд «Кришталеве джерело» (засновники народні депутати України Ю. Бойко,  Ю. Іоффе) та МКУ «Палац культури». 

Як перший так і другий тур, не зміг би розпочатися без слів вітання до учасників та глядачів помічника народного депутата України Ю.Я. Іоффе С.О.Черненко, яка від імені Юлія Яковича Іоффе побажала усім учасникам не лише успіху, винагород, перемог, але і творчого зростання, розвитку своїх здібностей і таланту.

У другому турі підкорити своїм талантом членів журі, мешканців та гостей міста мали змогу 51 конкурсант. Протягом усього заходу вдячний та щирий глядач дарував гучні оплески кожному учаснику фестивалю. 

Чекаємо всіх рубіжан та гостей міста 1 вересня о 17.00 на площі біля міського Палацу культури на фінал третього відкритого міського фестивалю-конкурсу «Таланти твої, Рубіжне - 2018!».

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 1960
візитів всього: 585609