Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Таланти твої, Рубіжне – 2018!» - 1 тур

                                    

   «Таланти твої, Рубіжне – 2018!»

           

     «ТАЛАНТИ  ТВОЇ, РУБІЖНЕ – 2018!» - під такою назвою 18 серпня 2018 року на площі біля МКУ «Палац культури» відбувся перший тур третього відкритого міського фестивалю - конкурсу «Таланти твої, Рубіжне - 2018!», організаторами якого стали благодійний фонд «Кришталеве джерело» (засновники народні депутати України Ю. Бойко,  Ю.Я. Іоффе) та МКУ «Палац культури». Взяти участь у фестивалі виявили бажання чимало талановитих людей, які зуміли запалити серця глядачів своєю творчістю. В цьому році вік конкурсантів становить від 5 до 82 років.

   Відкрила фестиваль - конкурс своїм яскравим виступом директор міського Палацу культури Ганна Бережна, виконавши пісню Г. Васильєва на відому мелодію з кінофільму «Карнавальна ніч», запросивши всіх учасників на сцену.

    Зі словами вітання до учасників та глядачів звернулася помічник народного депутата України Ю.Я. Іоффе С.О.Черненко, яка від імені Юлія Яковича побажала усім учасникам не лише успіху, винагород, перемог, але і творчого зростання, розвитку своїх здібностей і таланту.

   Добрі слова напуття конкурсантам виразила заступник міського голови Л.Р. Сидоренкова, підкресливши: «Рубіжани — народ обдарований і талановитий в більшості своїй. Хай ваше мистецтво приносить радість і щастя землякам. Щасливої дороги, фестиваль!». Почесне право відкрити фестиваль було надане володареві гран - прі конкурсу «Таланти твої, Рубіжне – 2016» прекрасному вокалістові Дмитру Ульчичу.

   Потім почалися виступи. Вокальний, інструментальний, танцювальний, оригінальний жанри, культорганізатори, народні вмільці та графіті - фест номінації з такими назвами представили учасники міського конкурсу «Таланти твої, Рубіжне – 2018!». Вже стало доброю традицією проводити цей захід починаючи з 2016 року. у першому турі було представлено 41 номер, де кожен з учасників на виступі був по-своєму цікавий, своєрідний та особливий. І все це доповнювалося гарними, яскравими костюмами, та звичайно майстерністю.  Емоції від усвідомлення того, що наші учасники талановиті, творчі, емоційні, та гордість за них під час концерту просто переповнювало мешканців, та гостей міста.

   За словами членів журі дуже багато талановитих учасників  заявили про свій великий потенціал на майбутнє. Загалом дуже приємно, що серед різних стилів, напрямків та жанрів у місті є чимало обдарованих людей. Бажаючих

    Чекаємо всіх рубіжан та гостей міста 25 серпня о 18.00 на площі біля міського Палацу культури на другий тур відкритого міського фестивалю-конкурсу «Таланти твої, Рубіжне - 2018!».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 20
візитів сьогодні: 6947
візитів всього: 602850