Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Міжнародна виставка «China International Import Expo»

За інформацією Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної державної адміністрації, в межах міжнародної виставки «China International Import Expo», яка відбудеться у період з 5 по 10 листопада в Китаї, за підтримки Міністерства комерції КНР та Китайської ради з розвитку міжнародної торгівлі (ССРІТ) в період з 03 по 09 листопада 2018 року будуть організовані ділові та офіційні місії до Китаю, а також бізнес-зустрічі для українських компаній, які також зможуть взяти участь в роботі Українсько-Китайського Економічного Форуму

З огляду на масштабність та важливість вищезазначеного заходу ТПП України пропонує зацікавленим представникам бізнесових кіл взяти участь в діловій місії до Китаю.

Участь у заході дасть можливість ознайомитись з останніми світовими тенденціями в різних галузях, отримати інформацію про нову продукцію і послуги, а також налагодити ділові відносини з китайськими та іноземними партнерами.

Вартість участі становить 3 280 доларів США за особу (при одномісному розміщені) та 2 800 доларів США (при двомісному). Вартість включає переліт, трансфер, проживання, участь у ділових та культурних заходах.

За додатковою інформацією просимо звертатися в ТПП України:

- Голята Андрій: +38(067)662-96-56, avg-zed@ucci.org.ua;

- Малаховська Станіслава: +38(044)279-17-50, ems58@ukr.net.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 8
візитів сьогодні: 2072
візитів всього: 545398