Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Солодкі пригоди з творчим колективом МКУ «Палац культури»

 

«Солодкі пригоди з творчим колективом МКУ «Палац культури»

 

Солодощі – це енергія! Солодощі – це втіха! Солодощі – це дивовижні смаки, а також – це дитинство! Немає жодного дітлаха, який би не любив солодощі і це без сумнівів! Це відомо і творчим працівникам міської комунальної установи «Палац культури», які завідома знають, що так сильно люблять наші діточки.

Цього разу «солодка» розважальна ігрова програма проходила 11 серпня о 18.00 в Сквері за колишнім кінотеатром. Вочевидь, що поціновувачів солодкого безліч в нашому місті, адже бажаючих прийняти участь у розважальній ігровій програмі було дуже багато. Гарному ігровому настрою сприяла і сонячна погода.

Творчий дует аніматорів міського Палацу культури підготував та провів для дітей міста розважальну ігрову програму під назвою «Подорож до Солодкоєжкіно». Тема солодощів дуже сподобалася дітям. Вони залюбки вгадували свої улюблені ласощі за цікавими описами ведучих, із цікавістю спостерігали за розвитком сюжету, а також самі приймали в ньому участь, проходячи лабіринтами та яскравими доріжками до Солодкої країни. Безперечною особливістю «солодкої» ігрової програми були танцювальні ігри, які діти вивчали у ході заходу разом з ведучими. Традиційно, по завершенню ігрової програми кожна дитина, яка брала участь в цікавому дійстві, отримала чудові пам’ятні сувеніри від міського Палацу культури.

Наступні зустрічі колективу аніматорів міської комунальної установи та дітей міста відбудуться незабаром, а саме: 24 серпня 2018 року о 17.00 на ігровій програмі під назвою «Ми всі діти незалежної країни!» (площа МКУ «Палац культури») та 29 серпня 2018 року о 18.00 на театралізованій програмі, присвяченій українському святу Спаса (сквер за колишнім кінотеатром «Комсомолець»). Чекаємо всіх бажаючих!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 18
візитів сьогодні: 8443
візитів всього: 602703