Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжанська ЗОШ № 3 відкрила Інтернет-вікно для залучення додаткових ресурсів

14 грудня 2011 року в м. Луганськeвідбулося урочисте підведення підсумків проекту «Інтернет-вікно для залучення ресурсів для школи» та нагородження переможців обласного Інтернет-конкурсу «Краща розробка розділу для шкільного благодійника». Ініціатор проведення конкурсу – Східноукраїнський центр громадських ініціатив.

         Всього у Конкурсі взяли участь 20 команд загальноосвітніх навчальних закладів із 13 міст/районів  області. Від м. Рубіжного приймали участь загальноосвітні школи № 3 і № 6. Конкурс проводився за двома номінаціями: «Розділ для шкільного благодійника» та «Сторінка для шкільного благодійника».  Конкурсанти додали до структури свого шкільного сайту новий розділ (підрозділ, який інформує користувачів про вже існуючи партнерські зв’язки школи із бізнес-сектором та місцевою громадою, надану добровільну та спонсорську допомогу та її використання, а також містить звернення до потенційних благодійників для їх залучення до спільного вирішення потреб навчального закладу.

Переможці у номінації «Розділ для шкільного благодійника»:

І місце – Рубіжанська загальноосвітня школа № 3 (Розділи «Помощь школе» та «Общественная  организация» http://sh3rubezhnoe.narod.ru)

ІІ місце – Ровеньківська гімназія №1 (Розділ «Помощь школе»  www.rovgym.ho.ua

ІІІ місце – Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 (Розділ  «Благотворительность», http://school-8.pp.ua/)

Переможці у номінації «Сторінка для шкільного благодійника»:

І місце – Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 міста Сєвєродонецька (Розділ «Благодійність», http://sevaleoschool18.ucoz.ru/)

ІІ місце – Артемівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 (Розділ «Громада», http://assh8.ukrosvita.org/)

ІІІ місце – Алчевська гімназія (Розділ «Гімназія шукає спонсорів», http://gimnazia9.at.ua/)

 

 

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1800
візитів всього: 592209