Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Літо. Сонце. Канікули »

Пора літніх канікул – це посмішки, радість, гарний настрій, відпочинок з друзями, літні табори, а також веселощі та розваги. Творчий колектив міської комунальної установи «Палац культури» впродовж літніх канікул дарує дітям незабутні враження та яскраві емоції.

          В період з 21 червня по 3 липня 2018 року відпочиваючі табору денного перебування для дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах були відвідувачами і учасниками Палацу культури, а саме, ігрових і спортивних програм, театралізованих і інтерактивних заходів, а також пізнавальних вікторин за мотивами казок та мультфільмів. Останні дуже припали до душі дітям та дорослим. Доказом цього були посмішки, активна участь в іграх, бурхливі оплески, а також яскраві враження дітей.

          3 червня 2018 року творчий колектив МКУ «Палац культури» провів для маленьких гостей мульт-парад «Зіркові передбачення». Мульт-вікторина містила у собі пізнавальний блок, а також розважальний, де кожен бажаючий зміг відповісти на питання вікторини і у перервах між переглядом мультфільмів пограти у рухливі ігри. Найактивніші отримали пам’ятні подарунки від міського Палацу культури.

         Літня пора продовжується! Активний відпочинок є запорукою того, що ця пора року не пройшла марно. Тож, творчий колектив Палацу культури буде продовжувати дарувати жителям міста гарний настрій та позитивні емоціїї і готує низку розважальних заходів, які відбувитимуться у липні та серпні на відкритих майданчиках нашого міста. Слідкуйте за рекламою.Чекаємо всіх бажаючих!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 11
візитів сьогодні: 3066
візитів всього: 585902