Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Святковий захід «Конституція – основа державності»

27 червня 2018 р. у центральній міській бібліотеці відбувся урочистий захід до 22-ї річниці Конституції України, в якому прийняли участь мешканці міста, переселенці, читачі бібліотеки.

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня.

Прийняттям даного документа в 1996 році ознаменувався початок становлення і розвитку нової демократичної і незалежної країни.

Слово для вітання з нагоди  22-ої  річниці Конституції України було надано секретарю рубіжанської міської ради Соловйову В.І.

Ведуча заходу Брігідєр І.А. наголосила, що процес створення основного закону держави  був довгий і тернистий.

Особливого святково-патріотичного настрою присутнім додали: відео про створення Конституції України; вірші поетів Рубіжанскої громадської організації «Літературне об’єднання «Райдуга» Дзюкевич Ірини та Зої Мірошниченко; акробатичний номер під назвою «Україна», який виконали юні вихованці циркової студії «Кристал» Бондар Мар’яна та Ліпка Данил та музичні композиції у виконанні Бєлікової Єлізавети, Андраніка Манукяна та ансамблю СШ №7 під керівництвом Фролової Оксани.

Своїм баченням сучасної ситуації в Україні з присутніми поділилася громадський діяч Ольга Бутенко.

Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 27
візитів сьогодні: 3212
візитів всього: 598845