Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Множина результатів

 

При передачі будинку № 1 по вулиці Руденка з балансу ЖКП «Жилсервіс» на баланс о’бєднання співвласників багатоквартирного будинку «Руденко – 1» за рахунок коштів місцевого бюджету у відповідності до чинного законодавства було заплановано проведення ремонтних робіт, що передбачалися проектами «Покрівельник», «Електрик», «Робота без аварій». Але за 2008 – 2010рр. за рахунок коштів місцевого бюджету вдалося лише відновити центральне опалення у під’їздах будинку. Тому громада будинку вирішила об’єднати власні зусилля і звернулася по допомогу до визнаних авторитетів. А таким авторитетом був голова ОСББ сусіднього будинку «Наш квартал» Івашин Олександр Олександрович, який на той час вже реалізував три проекти.  

Після проведеного аудиту, з’ясували, що  з 1937 року заміна вікон  і дверей у під’їздах не проводилася і вони знаходилися в незадовільному стані. Існуючи дерев’яні вироби  розсохлися, віконна мастика зруйнувалася, і тому вікна і двері  не підлягають реставрації. А у зв’язку з незадовільним станом віконних та дверних прорізів втрачалася більша частина тепла в поїздах. Як один із заходів енергозбереження, виникла необхідність в заміні старих вікон та дверей на вікна та двері з сучасних енергозберігаючих матеріалів. Але  власних коштів у громади не вистачало.   

Тому дізнавшись про програму МПВСР/ПРООН,  члени ОСББ «Руденко - 1», без вагань долучилися до участі у конкурсі заявок із проектом  «Заміна вікон і дверей у під’їздах будинку громади, метою якого було встановлення нових сучасних герметичних вікон та під’їзних дверей, що б дозволило зберегти тепло і скоротити витрати на обігрів будинку, а також зменшити негативний вплив на здоров’я людей.

 07 вересня 2010 року між Програмою Розвитку Організації об’єднаних націй и об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Руденко - 1» був підписаний договір про реалізацію місцевої ініціативи, направленої на підтримку стійкого розвитку.

Досягнення проекту з пеним правом можна охарактеризувати словосполученням «множина результатів». Насамперед це – енергозберігаючі вікна і двері  для 65 мешканців будинку.

Іншим вагомим результатом стала консолідація громади, її віра у власні сили, і це сприяло продовженню роботи. Так під час реалізації проекту, громада взяла на себе роботи з навантаження та вивозу будівельного сміття, пофарбування олійними та водними фарбами стін та стель під’їздів тощо.

Таким чином, мешканці будинку не лише отримали нові  вікна й двері, а й зробили ремонт у своїх під’їздах. А після успішного завершення проекту члени ОСББ «Руденко – 1» на загальних зборах вирішили продовжити  співпрацю з МПВСР/ПРООН  і почали розробку наступного проекту, мета якого – утеплення торцевих стін будинку

Найважливішою часткою доданої вартості проекту стало збагачення людей новими знаннями, набуття ними нових умінь і навичок, встановлення нових контактів, відкриття нових можливостей.

 

Ключові дані про проект:

·  Проект «Заміна старих вікон і дверей у під’їздах будинку громади» реалізовувався ОСББ «Руденко - 1»,        

               голова – Івашин Олександр Олександрович.

·  Угода підписана на реалізацію проекту у  вересні 2010 року,

          проект завершено у червні 2011 року.

·  Обсяг коштів та джерела фінансування:

        - загальна вартість проекту – 44569,00 грн.

        - внесок громади – фінансовий –  4315,00 грн;

                                       не фінансовий – 1424,00 грн.

       - внесок міської ради – 21356,00 грн.

       - внесок ПРООН – 17474,00 грн.

 

 

Рекомендація учасників проекту: 

для успіху надзвичайно важливим є існування авторитетного лідер й надійне плече партнера.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 8020
візитів всього: 601448