Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
архів Останні новини
8 травня 2019 року 15:53
Уважаемые ветераны! Дорогие земляки!

От имени  городского совета, его исполнительного комитета поздравляю вас с Днем памяти и примирения и 74-й годовщиной победы над фашизмом во Второй мировой войне!

Обращаясь к ветеранам, хочу сказать что Вы — герои-победители и всегда будете служить для всех нас примером. Мы будем воспитывать на вашем подвиге молодежь, передавая память о нем из поколения в поколение.

В этот всенародный праздник воинской Славы и гражданского Мужества, я желаю дорогим ветеранам и всем рубежанам мира, здоровья, счастья, уверенности в завтрашнем дне! Добра и благополучия вашим семьям, дорогие земляки!

Городской голова С. Хортив

8 травня 2019 року 15:46

7 травня 2019 року до Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбувся виховний літературно-музичний захід «Ми живемо на вулицях героїв».

На захід до тематично прикрашеного фойє завітали вихованці гуртків КПР «Юний шахіст» (кер. В.Іванович), «Happy-English» (кер. Н. Бережна), «Хоббі-Бум» (кер. Ю. Кулик), «ВІТамін» (кер. І. Бахмет та О. Ханенко) та «Природний мікс» (кер. В. Конюхова). Хлопці та дівчата пригадали грізні роки війни, вшанували пам'ять загиблих героїв, вклонилися живим.

8 травня 2019 року 15:31
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ МІСТА ЗА ПЕРІОД (з 02.05.2019 р. по 08.05.2019 р.)

В міський бюджет надходження основних джерел доходів загального фонду міського бюджету склали – 4243,6 тис. грн. Із них: податок на доходи фізичних осіб – 3721,2 тис. грн., єдиний податок – 315,5 тис. грн., плата за землю – 45,6 тис. грн., інші доходи – 161,3 тис. грн. Дотації – 589,8 тис. грн., субвенції – 10657,1 тис. грн.

читати далі>>>

8 травня 2019 року 15:29
ДЕНЬ ПАМ,ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

8 травня Міський музей  гостинно розчинив  двері  для відвідувачів у День пам’яті та примирення. У цей день до стаціонарного залу «Переможці» гостинно завітами містяни усіх поколінь – від  вихованців дитячих садочків , учнів шкіл та  інтернатів до дорослого населення Рубіжного.

На першому поверсі музею розташувалася тимчасова тематична виставка « Рубіжани – Герої Радянського Союзу» ,  де йде розповідь про 10-ох Героїв, якими пишається Рубіжне. Ця виставка посяде гідне місто  на святі Дня Перемоги.

читати далі>>>

8 травня 2019 року 15:25
Акція «Війна не має забуття»

Напередодні Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом в у Другій світовій війні 6 травня 2019 року в МКУ «Палац культури» був проведений майстер-клас з виготовлення листівок з червоними маками як символу пам'яті всіх жертв військових і цивільних збройних конфліктів. З 2014 року національним символом пам’яті українців, загиблих у Другій світовій війні, є європейський та традиційний український знак – червоний мак. Акція «Війна не має забуття» була проведена з метою залучення уваги до вшанування пам'яті всіх жертв Другої світової війни.

читати далі>>>

 

8 травня 2019 року 13:13

С наступлением теплой и благоприятной погоды началась активная подготовка социальных объектов градообразующего научно-производственного предприятия «Заря» к открытию. Уже совсем скоро в Рубежном, в рекреационной зоне берега озера Песочное, начнется новый сезон.

«Предприятие продолжает развивать социальные объекты. Из года в год мы стараемся улучшать их инфраструктуру, делать ее более комфортной для работников предприятия, членов их семей, жителей и гостей города. Сегодня рекреационная зона пользуются большой популярностью у посетителей. По уровню оснащения и безопасности ее можно назвать центром отдыха европейского уровня. Вопрос создания здоровых, благоприятных условий жизни городского населения для НПП «Заря» и в дальнейшем остается приоритетным», – отмечает генеральный директор предприятия Александр Чернецов.
 

8 травня 2019 року 13:09
На крилах образів і фантазій

  З 8 травня по 22 травня 2019 року у фойє 1-го поверху МКУ "Палац культури" проходить виставка образотворчого мистецтва "На крилах образів і фантазій" АРТ- iзостудії "Радуга".

Учні студії на чолі з директором-педагогом Масловою Вікторією Вікторівною представили більше 130-ти барвистих і оригінальних художніх робіт різноманітної тематики. До складу цієї чудової експозиції входять роботи в чотирьох вікових категоріях: 6-10 років, 10-14 років, 14-19 років, 19 років і доросліше.

Ласкаво просимо на виставку!

читати далі>>>
 

8 травня 2019 року 13:08
«Весняна палітра Рубіжного -2019»

3 травня 2019 р. на базі КЗ «Міський музей» пройшов VІІІ регіональний відкритий конкурс пленерного живопису «Весняна палітра Рубіжного». Організатори Конкурсу: Відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Луганської області; Комунальний заклад «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» Рубіжанської міської ради Луганської області; Управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області. 

читати далі>>>

8 травня 2019 року 13:06
«Голуб миру»

6 травня 2019 року на відділенні образотворчого мистецтва КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» відбулася акція «Голуб миру» до свята Дня Перемоги.

Учні 4-го та 5-го класів прийняли участь у розробці символічного панно, на якому залишали яскраві відбитки своїх долоньок та паперових голубів, як символ миру, чистоти та добра. На голубах діти написали найкращі побажання для себе, своєї родини, країни, і взагалі, для всього світу, намагалися  донести  головний  меседж – «Хай панує мир!».

читати далі>>>

8 травня 2019 року 11:22

Война, она и есть война…

                                                                           И по сей день былые ноют раны,

                                                                           И все-таки наденьте ордена!

                                                                           И с праздником Победы, ветераны!

На учете в отделении организации оказания адресной натуральной и денежной помощи состоит 154 ветерана войны. В преддверии праздника Дня Победы, 9 мая представители терцентра совместно  с представителями ЧП «Витал» (Симикова Л.Н.) и Рубежанского отделения Приват Банк (Семеряжко Е.Н.), фирмы «Альтернатива» (Шваб Г.И.) поздравили на дому и вручили подарки инвалидам Великой Отечественной войны и участникам боевых действий. Социальные работники и рабочие отделения соцпомощи на дому посетили, поздравили наших ветеранов с Днем Победы и вручили им подарки к празднику.

8 травня 2019 року 09:54

25 квітня Державний навчальний заклад «Луганський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» запросив журналістів на День відритих дверей.

Гості побачили як облаштувався заклад-переселенець. На чотирьох поверхах будівлі обладнали кабінети для теоретичних уроків та базу для проходження практики, а саме – створили копію супермаркету та окремий магазин продовольчих товарів. Саме тут опановують нову професію майбутні продавці й касири.

8 травня 2019 року 08:55

7 мая, в канун праздника, в клубе ветеранов «Встреча»  КУ «Территориальный центр», было проведено праздничное мероприятие «Детство опаленное войной…»  Здесь встретились люди старшего поколения вспомнить прошлое, своих родных, близких,  вспомнить всех поименно и отметить в кругу друзей 74 годовщину Победы. К сожалению, ряды участников ВОВ редеют.

8 травня 2019 року 08:54
Заходи ЦБС з 23 квітня по 5 травня 2019 року

Увага! Нові книжки!

Дорогі наші юні читачі! Ми поспішаємо поділитися з вами радістю!

Подивіться, які книжки надійшли до нас в бібліотеку! Познайомитися з новинками можна на виставці «Книги поспішають до тебе», яка організована 23 квітня 2019 року в бібліотеці – філії №2.

Наскільки вони чудові! Це і історичні книги про лицарів, і про улюблених хлопчиськами динозаврів, казки, пригоди і багато-багато цікавого.

Приходьте до нас в бібліотеку, приємних вам зустрічей з новими книгами і героями!

читати далі>>>

8 травня 2019 року 08:51
Ювілейний концерт Зразкового ансамбля танцю «Орля» «Нам 55…»

4 травня 2019 року у великому залі Палацу культури відбувся ювілейний концерт Зразкового ансамблю танцю «Орля», керівник Роман Головенко. 

Слова вітання колективу і його керівникові прозвучали з вуст головного фахівця управління культури, національностей і релігій Луганської обласної державної адміністрації Вікторії Сидорчук, начальника відділу культури, молоді і спорту Діани Колодочки. Діана Володимирівна вручила хореографові Роману Головенку і концертмейстерові Людмилі Волянюк Подяки за багаторічну працю, високий професіоналізм і з нагоди 55-річчя створення зразкового ансамблю танцю «Орля».

читати далі>>>

7 травня 2019 року 16:44
07.05.2019. Засідання виконавчого комітету Рубіжанської міської ради

 

 

7 травня 2019 року 16:00

Управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на вакантні посади  педагогічних працівників

комунальної установи «Інклюзивно- ресурсний центр»

Рубіжанської міської ради Луганської області

Повне найменування: комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Рубіжанської  міської ради.( скорочена назва -  КУ  ІРЦ  РМР)

Юридична адреса :   вул.Студентська,  буд.30, м. Рубіжне, Луганська обл.,   93000

Найменування посад:

  •  вчитель-логопед;
  •  вчитель-дефектолог;
  • практичний психолог;
  • вчитель – реабілітолог.
7 травня 2019 року 15:02

Відповідно до затвердженого графіка проведення прямих телефонних «гарячих» ліній на 2019 рік з метою надання дистанційних консультаційних послуг громадянам області у травні 2019 року керівництвом головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області будуть проведені прямі телефонні «гарячі» лінії  за таким графіком:

7 травня 2019 року 11:48
Підписано розпорядження

Сьогодні, 7 травня 2019 року, міським головою Хортовим С.І. підписано розпорядження №13 «Про скликання позачергової 77 сесії міської ради»

7 травня 2019 року 09:38

З 16 березня на території Луганської області проходять цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».  Задача їх проведення - є викриття  правопорушників, що порушують вимоги законодавства у міграційній сфері.

Так, спільними діями міграційної служби, Національної поліції, Служби безпеки України,  Державної прикордонної служби було проведено ряд профілактичних заходів, щодо виявлення  іноземних громадян, які порушують  міграційне законодавство.

7 травня 2019 року 09:21

Встановлено та затримано особу, яка вчинила особливо тяжкий злочин  в м.  Рубіжне

Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури направлено обвинувальний акт до Рубіжанського міського суду стосовно мешканця міста Рубіжне Луганської області, якого обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення, спрямованого проти життя та здоров’я особи.

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин С., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись неподалік автостоянки поблизу кафе «Чердак», у ранковий час доби, на очах перехожих, наніс потерпілому Ш. тілесні ушкодження, які у своїй сукупності мають ознаки тяжких тілесних ушкоджень. Після отримання зазначених тілесних ушкоджень потерпілий Ш. помер в кареті швидкої допомоги під час транспортування останнього до медичного заклад

7 травня 2019 року 08:07
«На «прямому» зв’язку з населенням заступник начальника Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області!

 

11.05.2019 з 10.00 до 12.00 телефоном (06453) 6-36-24 відбудеться прийом мешканців м. Рубіжне та Кремінського району прямою телефонною «гарячою» лінією заступником начальника Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області Заховаєвою Іриною Юріївною

Телефони для довідок: - (06453) 6-36-24, (06453) 6-43-76.

7 травня 2019 року 08:03

 

4 мая при поддержке градообразующего предприятия НПП «Заря» в Рубежном состоялось праздничное открытие седьмого сезона в парке семейного отдыха, расположенном в микрорайоне Южный.

Парк, который был открыт в 2012 году при поддержке предприятия и благотворительного фонда «Кришталево джерело», основателями которого являются народные депутаты Юрий Бойко и Юлий Иоффе, посетили сотни рубежан и гостей из разных уголков области.

 

 

7 травня 2019 року 07:59

 

На виконання п.7 постанови КМУ від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» УПСЗН Рубіжанської міської ради повідомляє, що у квітні 2019 року проведено повідомну реєстрацію 1 колективного договору та 4 змін та доповнень до раніше зареєстрованих колективних договорів підприємств, установ та організацій.

 

 

4 травня 2019 року 16:30
Розклад руху автобусів до ст. с. Кудрящівка на 05.05.2019р.

 

Розклад руху автобусів від ст.ї Автовокзал м. Рубіжне до ст. с. Кудрящівка на 05.05.2019р.

 

 

 

Відправлення                         Відправлення                         Відправлення

5-00                                       9-10                                      14-00

6-00                                       10-10                                    16-30

6-30                                       11-10                                    19-30

7-00                                       13-00

 

 

>>Архів новин


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 669
візитів сьогодні: 8386
візитів всього: 600439