Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Олександр Хоменко: Главою держави поставлене завдання - створити кожній дитині умови для розвитку творчих здібностей
20 листопада 2013 року 17:59

 

19 листопада міську станцію  юних натуралістів відвідав  секретар міської ради Олександр Хоменко. Серед тих, хто цього дня виявив бажання ознайомитись із роботою закладу позашкільної освіти, були начальник управління освіти Олена Обаполенко,  депутати Рубіжанської міської ради.
     Захід розпочався з відвідування кімнати народознавства, де присутніх гостинно зустріли вихованці гуртка «Екологи-народознавці». Спочатку вони розповіли цікаву історію створення кімнати народознавства та провели оглядову екскурсію. Гостей приємно вразили розповіді юних екскурсоводів про зібрану колекцію рушників, прасок та предметів домашнього вжитку. Експонати кімнати, які збиралися з любов’ю та бережно зберігаються в ній, створюють умови для вивчення історичної спадщини свого народу, виховання у дітей та підлітків гордості за свою державу та своє місто, надихають на виховання екологічної свідомості – людина-довкілля.
       Вихованці гуртків медико-біологчного напрямку („Юні медики”, „Біологія людини”, „Юні знавці лікарських рослин”) показали практичні вміння з надання першої долікарняної допомоги: вимірювали артеріальний тиск та температуру тіла, рахували пульс, накладали пов’язки та жгут тощо. Також  гуртківці запросили присутніх відвідати фітобар та лісову аптеку, де частували гостей напоями з лікарських рослин, розповіли про лікарські рослини нашої місцевості, презентували наборами лікарських рослин та ягід для укріплення імунної системи людини.
     Для учасників заходу провели оглядову екскурсію в куточку живої природи, де ознайомили з його мешканцями, виставковими роботами вихованців гуртків художньо-естетичного напрямку („Природа і фантазія”, „Сувенір”) „Ми і природа” та „ Друге життя старих речей”.
   В ході спілкування із керівництвом закладу та гуртківцями, Олександр Хоменко зазначив: «Главою держави поставлене завдання — в рамках реалізації соціальних ініціатив “Діти — майбутнє України” створити кожній дитині умови для розвитку творчих здібностей. Реформа у сфері освіти покликана створити всі умови для реалізації дітей, їх наукового і творчого потенціалу».

За підсумками заходу досягнута домовленість про розвиток міської станції юних натуралістів, а саме: створенні міні теплиці в будівлі станції, ремонту системи теплопостачання, косметичному ремонті приміщень за рахунок місцевого бюджету.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1905
візитів всього: 585109