Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбулось засідання круглого столу з представниками національних меншин
8 листопада 2013 року 18:34

 

 

7 листопада в КЗ «Міський  музей» відбулось засідання круглого столу з  питань задоволення культурних потреб національних меншин.  Проводив зустріч секретар міської ради Олександр Хоменко.

В засіданні круглого столу взяли участь представники національних меншин, які проживають на території міста, представники міської ради, спеціалісти музею. На території міста Рубіжне за даними статистики з українцями проживають представники  11 національностей.

Учасники круглого столу обговорили питання щодо нормативної бази в Україні у сфері захисту представників національних меншин, загальноєвропейських норм національного законодавства, прав людини, зокрема прав національних меншин в місті.

Підводячи підсумки засідання, Олександр Хоменко зазначив, що Президент України Віктор Янукович підкреслює важливість боротьби з антисемітизмом і його проявами в цілях становлення безпечного і толерантного суспільства, зміцнення національної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин. Представники національних меншин висловили вдячність місцевій владі за підтримку та розуміння.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1712
візитів всього: 585107