Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація Рубіжанської міської ради щодо проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою
6 вересня 2013 року 09:16

 

05.09.2013 року в залі засідань Рубіжанської міської ради відбувся конкурс з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою.

В конкурсну комісію для конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах  для  виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, право оренди на які пропонується для продажу на земельних торгах, а саме:

- Землі житлової та громадської забудови для розміщення та обслуговування автомобільної стоянки, орієнтовна площа – 0,3 га, місце розташування: вул. Визволителів (навпроти жилого будинку №75), м. Рубіжне, Луганська область.

- Землі житлової та громадської забудови для будівництва та  обслуговування магазину промислових товарів, орієнтовна площа – 0,09 га, місце розташування:  вул. Миру (район будівлі №29), м. Рубіжне, Луганська область.

Надійшло дві конкурсні пропозиції від:

- комунальне підприємство «Бюро технічної інвентарізації» Рубіжанської міської ради, юридична адреса: 93009, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Пушкіна, 13А;

- фізична особа- підприємець Ритіков Сергій Олександрович, Донецька область, м. Крисний Лиман, вул. Підстепна, 4.

Згідно наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012  № 579 «Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» за результатами проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою, переможцем обрано комунальне підприємство «Бюро технічної інвентарізації» Рубіжанської міської ради.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 8
візитів сьогодні: 17677
візитів всього: 607238