Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Обговорення проекту Указу Президента України “Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні”
30 серпня 2013 року 10:17

 

 

29 серпня  у залі засідань Рубіжанської міської ради пройшло обговорення проекту Указу Президента України “Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні”. Участь у заході прийняли: депутати міської ради, представники виконавчих органів ради і ЗМІ.

Секретар міської ради Олександр Хоменко зазначив, що необхідність у кардинальних змінах системи місцевого самоврядування виникла вже давно. За його словами в Україні закладено конституційні засади місцевого самоврядування, ратифіковано Європейську хартію місцевого самоврядування, прийнято низку базових нормативно-правових актів, які створюють правові та фінансові основи діяльності цієї системи. Реформа місцевого самоврядування є вимогою сучасного суспільства.

Олександр Васильович запропонував учасникам зустрічі ознайомитися з проектом  Указу Президента України “Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» і організувати масове обговорення реформи місцевого самоврядування з мешканцями з метою систематизації та узагальнення отриманих зауважень і пропозицій до проекту Концепції реформи місцевого самоврядування.

Секретар міської ради підкреслив : «Одним із головних очікуваних результатів реформи місцевого самоврядування має стати розширення прав територіальних громад, бюджетна децентралізація та реформа системи публічних послуг (адміністративних, соціальних та комунальних) ».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 5
візитів сьогодні: 9380
візитів всього: 600473