Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Святковий ярмарок, присвячений 22-й річниці незалежності України і 75-річчю Луганської області
27 серпня 2013 року 15:51

 

24 серпня 2013 року на центральному ринку міста Рубіжне відбувся святковий ярмарок, присвячений 22-й річниці незалежності України і 75-річчю Луганської області.

Захід було проведено з метою підтримки місцевих товаровиробників, які працюють на Луганщині та виробляють якісні продовольчі та промислові товари, створюють робочі місця, забезпечують стабільний розвиток територій. Крім того, ярмарок пройшов у рамках виконання завдання Президента України Віктора Януковича щодо підвищення конкурентоспроможності вітчизняних товарів.

На ярмарку можна було придбати пропоновані продукти на 10–20 % дешевше, аніж зазвичай. До реалізації хорошого задуму долучилися сільгоспвиробники з сусідніх районів, а саме Кремінського, Сватівського, Старобільського та підприємство «Луганські делікатеси» м. Луганськ, привізши для продажу власну продукцію. Тут можна було придбати все найнеобхідніше, як до святкового столу, так і для задоволення щоденних потреб: фрукти, крупи, м'ясо, ковбаси та багато іншого.

Мешканці міста були дуже задоволені святковим заходом та вдячні керівникам міста за те, що мали можливість придбати свіжі якісні продукти та добрий настрій.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1202
візитів всього: 586458