Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Асоціація платників податків України продовжує позитивну динаміку свого розвитку
6 серпня 2013 року 08:11

 

Сьогодні Асоціація платників податків України (АППУ) надає усім яскравий приклад, як суспільство може плідно і конструктивно співпрацювати з органами влади, і разом з тим захищати інтереси платників податків.

Правління Асоціації платників податків України на своєму засіданні, підводячи підсумки діяльності за перше півріччя  2013 року, відзначило позитивну динаміку розвитку організації. Зокрема, відзначено, що у першому півріччі 2013 року відбулося подальше зростання чисельності організації і на сьогоднішній день членами Асоціації є майже 7 тисяч фізичних та юридичних осіб, з них представники Луганської області – понад 1 тисячу фізичних та юридичних осіб.

Крім того, АППУ розширює межі своєї діяльності за рахунок створення та легалізації своїх місцевих осередків, яких на 1 липня налічується 82.
Територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації  «Асоціація платників податків України» в Луганській області створено 21 місцевий осередок. В тому числі створено місцевий осередок в м. Рубіжне. На сьогоднішній день чисельність, якого складає 82 члена, це юридичні та фізичні особи м. Рубіжне та Кремінського району. Голова Рубіжанського осередку  - приватний підприємець Дмитро Мухтаров.

Осередки  розміщено в сервісних центрах Територіальних органів Головного управління Міндоходів в Луганській області, забезпечено комп’ютерним обладнанням, підключено до мережі Інтернет. Це дозволяє в режимі реального часу звернутися до офіційних сайтів органів влади, Міністерства доходів і зборів, Асоціації платників податків України, Головного управління Міндоходів  в Луганській області.

Мобільний сервіс забезпечує оперативний вплив на позитивне рішення, виникаючих проблем. Асоціації платників податків України це дозволяє накопичувати значний потенціал можливостей по захисту законних інтересів платників податків.

Одним із головних напрямів діяльності Асоціації платників податків України залишається навчання, інформування та допомога платникам податків.
     Асоціація платників податків України, як і раніше, продовжує тісну співпрацю з органами влади у напрямі подальшого удосконалення податкового законодавства. З початку року фахівцями Асоціації підготовлено та направлено ряд пропозицій і зауважень до проектів законів «Про внесення змін до Податкового кодексу України» в частині оподаткування операцій, які здійснюються фінансовими та банківськими установами; «Про внутрішню торгівлю в Україні»; «Про внесення змін до Податкового кодексу України», який кардинально змінює ідеологію визначення оподатковуваного прибутку.

Набуває подальшого розвитку система клубної роботи з членами Асоціації у рамках «Бухгалтерського клубу» та «Банківського клубу». Голова асоціації м. Рубіжне Дмитро Мухтаров приймає участь у засіданні „круглих столів" та зустрічей з представниками бізнесу, ініціатором, яких є Рубіжанська ОДПІ ГУ Міністерства доходів у Луганській області для окреслення проблемних питань та сумісного їх вирішення. Члени місцевого осередку були учасниками форумів та семінарів Всеукраїнського рівня.

Міжнародний досвід засвідчує, відзначення сумлінних платників податків є одним із видів морального стимулювання суб’єктів підприємництва до добровільної і своєчасної сплати податків. Асоціація платників податків виступила ініціатором та організатором Всеукраїнського рейтингу „ Сумлінні платники податків”. Отримавши звання сумлінного платника податків, підприємство, крім популяризації на власному прикладі чесного і прозорого ведення бізнесу, також отримує суспільне визнання, вдячність державі за належне виконання своїх податкових зобов’язань, а також публічно закріплює свій  статут надійного бізнес-партнера. Серед переможців рейтингу „ Сумлінні платники податків-2012 року” на регіональному рівні були 3 підприємства м. Рубіжне.

Продовжується успішна практика співпраці з неурядовими та громадськими організаціями, в тому числі закордонними. Так, представники Асоціації увійшли до новостворених громадських рад при Міністерстві доходів і зборів та Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.
     Розвиваючи міжнародний напрям співпраці з закордонними колегами, у березні АППУ взяла участь у Конференції Азійсько-Тихоокеанського Союзу платників податків «Залучаємо членів та кошти», яка відбулася у Бангкоку. Також відбувся візит в рамках робочої поїздки делегації Асоціації платників податків України до Сполучених Штатів Америки.

Важливою подію у червні 2013 року стало проведення у Києві міжнародної дискусії «Заощаджувати чи не Заощаджувати: Чи врятують Європу заходи жорсткої економії?» у рамках «Гастролей вільного ринку - 2013». Асоціація платників податків України виступила співорганізатором заходу.

 

Рубіжанська ОДПІ  ГУ Мін доходів у Луганської області
Територіальне відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Луганській області


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 4
візитів сьогодні: 9383
візитів всього: 600473