Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Засідання «круглого столу» з питання «Створення нових робочих місць та легалізації зайнятості населення у місті Рубіжне»
21 червня 2013 року 11:28

 

 20 червня 2013 року в кабінеті заступника міського голови Сидоренкової Л. Р. відбулося засідання «круглого столу» з питання «Створення нових робочих місць та легалізації зайнятості населення у місті  Рубіжне».

В обговоренні цієї важливої теми приймали участь заступник міського голови Дівенок В. Б., директор міського центру зайнятості Арцев Ю. М., заступник начальника – начальник управління оподаткування фізичних осіб ОДПІ Мельник Ю. В. та начальник УПФУ в м. Рубіжне Держиєв О. Б., начальник управління економіки Алфімова С. А., начальник  УПСЗН  Роост Г. М., начальник відділу праці та зайнятості УПСЗН  Ковтун Н. П.

Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час наради з представниками Державної служби зайнятості на Черкащині зауважила, що Державна служба зайнятості має моделювати майбутнє ринку праці, а не констатувати рівень безробіття. Сьогодні триває боротьба за кожне робоче місце. І хоча не служба зайнятості їх створює, однак саме вона має бути тим барометром, котрий вимірює ситуацію у сфері зайнятості, моделює її. Важливою є взаємодія з органами місцевої влади, з роботодавцями, з профспілками.

Програмою зайнятості населення м. Рубіжне на період до 2017 року, затвердженою рішенням Рубіжанської міської ради від 30.05.2013 №33/25, передбачено створення приблизно 300 нових робочих місць щороку (під створенням нового робочого місця слід розуміти робоче місце, яке створене у зв’язку із створенням нового суб’єкта господарювання або збільшенням штатної чисельності працівників у відповідності до ЗУ «Про зайнятість населення»).

Учасники «круглого столу» жваво обговорювали проблему легалізації трудових відносин (статистика свідчить що третина  робочих місць є  нелегальними),  реальні  перспективи створення  робочих міст в умовах  нового закону України «Про  зайнятість населення».  Учасники «круглого столу» узгодили план спільних дій  зацікавлених сторін з реалізації взятих зобов’язань.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 11
візитів сьогодні: 1300
візитів всього: 581752