Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжанська ОДПІ інформує
10 червня 2013 року 10:10

 

Застосування контрольної стрічки РРО в електронній формі обов’язкове

З початку року вже 144 реєстраторів розрахункових операцій, які використовують підприємці – платники Рубіжанської ОДПІ, автоматично формують контрольну касову стрічку в електронній формі. Відповідно до законодавчих вимог їх модернізували власники РРО – суб’єкти підприємництва. Таке переобладнання реєстраторів розрахункових операцій стало обов’язковим з початку року для всіх представників бізнесу, котрі у своїй роботі використовують касову техніку. Про це під час чергового семінару для головних бухгалтерів підприємств, установ та організацій  Рубіжанської ОДПI наголошували фахівці податкової служби. Користувачам касової техніки  варто якнайшвидше звертатись до Центрів сервісного обслуговування чи виробників для проведення ними відповідного доопрацювання наявних РРО, або ж придбати ті моделі касової техніки, що передбачають можливість електронного звітування.

З 01.06.2013 року розпочата модернізація Datecs MP 50,Datecs FP 3530T .Податківці просять не зволікати з модернізацією касової техніки і виконати всі поставлені законом вимоги, оскільки з 1 липня 2013 року за неподання контрольної касової стрічки та фіскальних звітних чеків в електронному вигляді передбачено застосування штрафних санкцій.

 

Легалізація автоперевезень

Робота податківців завжди спрямована на дієвий зворотний зв’язок, адже це – один із чинників, що формують довіру та партнерство з платниками податків, сприяють втіленню в життя ідеології добровільної сплати податків та запобігають виникненню порушень податкового законодавства про це наголосив на брифінгу що днями відбувся в Рубіжанській ОДПІ  заступник начальника Рубіжанської ОДПІ Юрій Мельник. Тема брифінгу „  Легалізація автоперевезень”

Послуга автоперевезення користується попитом  як у громадян так  і у суб’єктів господарювання. Незважаючи на  постійну  роз’яснювальну роботу, в сфері автоперевезень є ще чимало випадків порушень, а саме  відсутність державної реєстрації підприємницької діяльності, а відтак – сплати єдиного податку, чи, в разі наявності найманої робочої сили, довідок про трудові відносини з працівниками.  Нелегальні перевізники створюють неконкурентні умови для тих представників цього бізнесу, які дотримуються закону та чесно сплачують податки. Крім того, це ще й питання дотримання якості надання послуг та безпеки пасажирів.

Спочатку   2013 року відділом податкового контролю проведені контрольно-перевірочні заходи, щодо дотримання податкового законодавства фізичними особами, здійснюючими перевезення пассажирів. Так, в  ході  5 перевірок   перевізників виявлено ряд порушень, за наслідками яких донараховано та стягнуто додатково до бюджету 108,8 тис. грн. . При здісненні  оперативних перевірок  фактично в кожному п’ятому випадку виявлено порушення чинного законодавства, а саме – встановлено зайняття підприємницькою діяльністю без державної реєстрації. В результаті складено 5 протоколів про адміністративні правопорушення.

Мають місце порушення також  в сфері вантажних перевезень . «Внаслідок скоординованої праці фахівців управління оподаткування фізичних осіб, викриті тіньові схеми ухилення від сплати податків, за результатами перевірок в бюджет додатково залучено 79 тис. грн.”, - зазначив Юрій Мельник.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1364
візитів всього: 581754