Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформує Рубіжанський міський центр зайнятості
28 травня 2013 року 08:31

 

27.05.2013 р. спеціалістами  Рубіжанського міського центру зайнятості для учнів  ЗОШ №8  була організована професіографічна екскурсія на молоде сучасне підприємство - ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура».

Мета екскурсії – сформувати в учнів уявлення про власну відповідальність за своє майбутнє, свідомий вибір професії та життєвий шлях. Вибір повинен бути обґрунтованим, обрана професія повинна бути не тільки до душі, а й мати попит на ринку праці. Будь–яка професіографічна екскурсія відіграє одну з вирішальних мотиваційних чинників при виборі професії.

В місті Рубіжному успішно працює і динамічно розвивається підприємство ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура». Дане підприємство  було створено в 2011 р. на основі виробничої базі Фізичної особи-підприємця Місюренко Геннадія Валентиновича, який працює в цій сфері більше 15 років.

За короткий виробничий період ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» зарекомендувало себе, як виробника високоякісних панчішно-шкарпеткових виробів з натуральної сировини. На даний час на підприємстві працює 40 чоловік.

Директор підприємства Місюренко Г.В. та начальник виробництва  Щокіна В.О. особисто зустріли та провели цікаву екскурсію по основним ділянкам підприємства. Учні змогли спостерігати весь технологічний процес створення шкарпеток і колгот. Було надзвичайно цікаво спостерігати за роботою нового імпортного устаткування та швидкими рухами швачок та в’язальниць. Наприкінці екскурсії учням подарували зразки продукції.

Професіографічна екскурсія справила приємне враження на учнів, очі дітей випромінювали щире захоплення і задоволення від цієї зустрічі.


Спеціаліст відділу активної підтримки
Рубіжанського МЦЗ  Колесникова О.В.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 9
візитів сьогодні: 3452
візитів всього: 585836