Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформує Рубіжанський міський центр зайнятості
23 травня 2013 року 14:35

 

З метою підвищення рівня інформованості безробітних Рубіжанського міського центру зайнятості щодо особливостей працевлаштування осіб з обмеженими можливостями, підвищення їх самооцінки та впевненості у власних силах  22 травня 2013 року був проведений  тренінг-семінар за участю бізнес-тренера ТзОВ «Імідж Партнер»   Гольтвяницького  Максима.

Існує багато стереотипів, через які значна частина людей відноситься з упередженням до осіб з інвалідністю та до їх можливостей, зокрема, у трудовій діяльності, тому роботодавці уникають від прийому таких осіб на роботу. Дуже важливо впроваджувати нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями. Тому, головним завданням даного тренінгу є надання таким людям впевненості в собі, навчити їх правильно вести співбесіду з роботодавцем та ознайомити з методами активного пошуку роботи.

В рамках тренінгу було повідомлено взагалі про проблему інвалідності,  приведені статистичні дані про кількість осіб з особливими потребами в світі та Україні, про тенденцію до їх зростання. Роз’яснені права та напрямки соціальної адаптації осіб з обмеженими можливостями. Кожним учасником розроблений алгоритм втілення власних мрій і особистих цілей для формування активної життєвої позиції та підвищення його самооцінки.

По закінченню тренінгів всі учасники отримали сертифікати.

 

Головний спеціаліст відділу активної підтримки

Рубіжанського МЦЗ Колесникова О.В.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 952
візитів всього: 586346