Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Підписана Угода про співпрацю між Німецьким товариством міжнародної співпраці (GIZ) та Рубіжанською міською радою
12 травня 2011 року 11:17

 На міжурядових переговорах між Урядом України та Німеччини, що відбулися у квітні 2009 року, було прийнято рішення про впровадження Німецьким товариством технічного співробітництва проекту «Підвищення рівня муніципальних послуг», Луганська область була відібрана для впровадження проекту. Вісім міст Луганської області, у тому числі місто Рубіжне, були обрані для реалізації нового проекту, спрямованого на покращення умов надання адміністративних та комунальних послуг. Відтак, з 2010 року місто Рубіжне тісно співпрацює з проектом GIZ – було проведено низку зустрічей та семінарів стосовно створення у місті Рубіжне центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) та розроблено проекти міжмуніципального співробітництва з актуальних питань, які на даний час знаходяться на розгляді та відбірковому етапі. Для здійснення наступних кроків на шляху до реалізації запланованих заходів необхідно підписання Угоди про співпрацю. Рішенням Рубіжанської міської ради від 31 березня 2011 року №6/2 було затверджено текст Угоди про співпрацю між Німецьким товариством міжнародної співпраці (GIZ) та Рубіжанською міською радою в реалізації проекту «Підвищення якості муніципальних послуг, Україна, Луганськ» та доручено міському голові Козюберді К.Г. підписати від імені міської ради дану Угоду.

    7 квітня 2011 року в залі засідань Рубіжанської міської ради відбулася церемонія підписання Угоди про співпрацю між Німецьким товариством міжнародної співпраці (GIZ) та Рубіжанською міською радою в реалізації проекту «Підвищення якості муніципальних послуг, Україна, Луганськ».

     Від проекту GIZ у зустрічі взяли участь Александра Курт (Німеччина) – керівник проекту, Домінік Шарпантьє (Франція) – експерт проекту, Олексій Кубар (Україна) – технічний радник проекту, Оксана Рач (Україна) – перекладач. В своєму виступі керівник проекту зазначила, що сьогодні підійшла черга підписання договору, в якому обумовлені умови співпраці на найближчі два роки з перспективою його продовження до 5 років. Александра Курт підкреслила, що Рубіжне - це особливе місто, бо коли зі своїми колегами 9 місяців тому вона приїхала в Луганськ саме  Рубіжне було першим містом, в якому їй довелолося побувати. Вона також коротоко розповіла про Компанію GIZ, яка в Україні працює з 1993 року, а з 2002 року - від імені німецького уряду. Зараз діяльність компанії зосереджена на трьох основних сферах: це сталий економічний розвиток, енергозбереження і проблема СНІДу. Здійснює діяльність GIZ у 20 містах України на місцевому і регіональному рівні. Всього в Україні реалізується 18 проектів, як короткострокових, так і довгострокових. Керівник проекту підкреслила: "Ми працюємо в сфері розвитку місцевих органів самоврядування і наша головна мета – розвиток громадського сектору муніципалітету обласного рівня. Це перша Угода, яку ми підписуємо". 

   Костянтин Козюберда, міський голова, висловив думку депутатів міської ради та озвучив інтереси громади. Зокрема він сказав : "Наша сьогоднішня зустріч - це результат кропіткої і плідної роботи виконкому, громадських організацій, всієї громади. Почнемо активно і цілеспрямовано втілювати в життя всі договірні пункти підписаної Угоди. Ми зацікавлені в європейській інтеграції, в якісному наданні адміністративних послуг мешканцям міста і вдячні німецьким колегам за допомогу, яку вони нам надають в рамках проекту «Підвищення якості муніципальних послуг, Україна, Луганськ»".

  Після підписання Угоди про співпрацю між Німецьким товариством міжнародної співпраці (GIZ) та Рубіжанською міською радою в реалізації проекту «Підвищення якості муніципальних послуг, Україна, Луганськ» її буде винесено на затвердження Рубіжанській міській раді.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 8
візитів сьогодні: 7854
візитів всього: 601448