Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Громадські роботи – на користь громаді
16 квітня 2013 року 10:48

 

15 квітня 2013 року у  міськвиконкомі Рубіжанської міської ради, під керівництвом заступника міського голови Подхватіліна П.А. відбулась нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, підприємств житлово-комунального господарства  міста, закладів та громадських організацій з питань організації громадських робіт відповідно до діючого законодавства.

Директор центру зайнятості Арцев Ю.М. довів до відома присутніх Положення та вимоги Закону України «Про зайнятість населення» та Положення «Про порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» затвердженого Кабінетом Міністрів України 20.03.2013 р.

В обговоренні питання взяли участь керівники управлінь міської ради: фінансового, освіти, охорони здоров’я, УЖКГ, керівники школи мистецтв, міського музею, міські організації Червоного Хреста та Комунального підприємства «Шляхово-дорожнього господарства».

Головуючий на нараді – заступник міського голови Подхватілін П.А., надав відповідне доручення управлінню ЖКГ підготувати та надати пропозиції на засідання виконкому для організації громадських робіт з благоустрою та прибиранню міста – як приоритетного напрямку роботи міської влади.

 

Директор Рубіжанського

міського центру зайнятості Арцев Ю.М.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1589
візитів всього: 585104