Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформує Рубіжанська ОДПІ
20 березня 2013 року 07:55

 

Вирішення актуальних питань за круглим столом

Нещодавно в Кремінському відділеннібкому Рубіжанської ОДПІ  відбувся «круглий стіл» з платниками податків - представниками бізнесу. На засіданні обговорено низку актуальних питань щодо наповнення бюджету і ведення бізнесу, встановлення довірливих стосунків між податківцями і платниками податків, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, стимулюючого інвестиційного клімату.

У засіданні взяли участь начальник інспекції Володимир Прокопенко, завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Ірина Гречанікова , керівники підприємств міста.

Володимир Прокопенко  зазначив, що одним з пріоритетних завдань податкової служби є налагодження партнерських стосунків з платниками податків, забезпечення належного рівня добровільної сплати платежів до бюджету.

Присутні обговорили питання щодо переваг подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв’язку, а також висловили свої думки та пропозиції щодо проблемних питань оподаткування та можливі шляхи їх вирішення.

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС

 

Актуальний семінар

Фахівцями Рубіжанської  ОДПІ в залі засідань  інспекції  був проведений семінар для представників малого та середнього бізнесу.

Відкриваючи семінар начальник інспекції Володимир Прокопенко  наголосив, що проведення цього заходу сприяє налагодженню взаєморозуміння між податковою та платниками податків   та є запорукою співпраці. Також він нагадав, що вже понад два місяця проходить кампанія декларування доходів та закликала присутніх виконати свій  громадянський обов’язок і вчасно подати річну декларацію про отримані доходи за 2012 рік.

 Під час семінару були розглянуті  основні зміни останнього часу. Виконуюча обов’язки  начальника управління оподаткування юридичних осіб Маргарита Сіроштан  розповіла про зміни та особливості в оподаткуванні  податку на додану вартість та  наданні реєстру отриманих та виданих податкових накладних, доведених наказом Міністерства фінансів України від 17.12.2012 р. №1340, який вступив в силу з 01.03.2013 р.   Також повідомила присутнім платникам податків про  можливість подання реєстраційної заяви за формою 1-ПДВ в електронному вигляді,  роз’яснила порядок заповнення реєстру одержаних та виданих податкових накладних.

Найактуальнішим питанням цього заходу було введення електронної контрольної стрічки та подання звітності до податкової служби про використання РРО в електронному вигляді. Завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Ірина Гречанікова  розповіла про доопрацювання електронних контрольно-касових апаратів та звернула увагу на те, що впровадження чергових новацій  в першу чергу потребує  набуття певних навичок та вміння працювати в нових технологічних умовах.

Крім того Ірина Гречанікова  розповіла присутнім про особливості  обчислення та надання звітності по платі за спеціальне використання води, екологічному податку, збору за першу реєстрацію транспортного засобу у зв’язку зі зміною ставок  цих податків та нагадала про електронні сервіси та про можливості надання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку.  Присутнім було роз’яснено як оформити необхідні документи для укладання договору на надання послуг електронного цифрового підпису та отримання сертифікату відкритого ключа, надані адреси віддалених адміністраторів  реєстрації користувачів які діють на території нашої області.

Наприкінці семінару відбулось активне спілкування у формі запитань-відповідей. Жодне запитання не залишилося поза увагою.

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС 

Поспішіть переобладнати касові апарати

Нещодавно в Рубіжанськый ОДПІ відбувся брифінг за участю на чальника Рубіжанської ОДПІ та представників засобів масової інформації. Мова йшла про модернізацію касових апаратів. Володимир Прокопенко підкреслив: «З  1 січня 2013 року для суб’єктів господарювання стало обов’язковим подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій до органів державної податкової служби в електронному вигляді. Щоб виконати вимоги законодавства, необхідно модернізувати наявні касові апарати шляхом приєднання до них відповідних модемів для передачі звітної інформації або ж придбати нові для формування контрольної касової стрічки в електронному вигляді. З 1 липня 2013 року за неподання такої звітності виникає відповідальність у вигляді фінансових санкцій. Податківець  звертається до користувачів касових апаратів із проханням не зволікати з переобладнанням своїх касових апаратів, для того, щоб уникнути черг до центрів сервісного обслуговування касової техніки.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 9
візитів сьогодні: 18682
візитів всього: 607305