Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Ми живемо на вулицях героїв
8 травня 2019 року 15:46

7 травня 2019 року до Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбувся виховний літературно-музичний захід «Ми живемо на вулицях героїв».

На захід до тематично прикрашеного фойє завітали вихованці гуртків КПР «Юний шахіст» (кер. В.Іванович), «Happy-English» (кер. Н. Бережна), «Хоббі-Бум» (кер. Ю. Кулик), «ВІТамін» (кер. І. Бахмет та О. Ханенко) та «Природний мікс» (кер. В. Конюхова). Хлопці та дівчата пригадали грізні роки війни, вшанували пам'ять загиблих героїв, вклонилися живим.

Протягом заходу юні шахісти, мовознавці, майстрині та артисти згадали воїнів-визволителів нашого міста, іменами яких названо вулиці м. Рубіжне, грали та приймали активну участь у  тематичних та пісенній вікторинах.

З Днем примирення та Днем перемоги вихованців КПР вітали соліст хореографічно-вокального ансамблю «ВІТамін» Андронік Манукян, (кер. І. Бахмет та О. Ханенко), танцювальний колектив «Лайф Балет» (кер. Т. Непотачева) та артисти з театр-студії «Погляд» (кер. А. Гавва).

Дуже приємно, що вихованці КПР знають і шануть героїв Другої світової війни та відчувають величність духу людей воєнного покоління.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 171
візитів сьогодні: 7863
візитів всього: 600361