Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Управління Державної міграційної України в Луганській області інформує!
7 травня 2019 року 09:38

 З 16 березня на території Луганської області проходять цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».  Задача їх проведення - є викриття  правопорушників, що порушують вимоги законодавства у міграційній сфері.

Так, спільними діями міграційної служби, Національної поліції, Служби безпеки України,  Державної прикордонної служби було проведено ряд профілактичних заходів, щодо виявлення  іноземних громадян, які порушують  міграційне законодавство. З цією метою перевірялись  місця можливого перебування іноземців, у тому числі гуртожитки, навчальні заклади, ринки, автовокзали, залізничні вокзали, місця громадського відпочинку (кафе, ресторани) та приватні адреси.

За результатами було виявлено 88 правопорушника, з них 68 іноземних громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» та  20 громадян України притягнуто до адміністративної відповідальності за  статтею 205 КУпАП «Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства».

Відносно виявлених 23 нелегальних мігрантів, Управлінням ДМС України в Луганській області прийнято рішення  про примусове повернення іноземців до країн походження. На правопорушників, за порушення міграційного законодавства,  накладено  адміністративні стягнення у вигляді штрафу та стягнуто на користь держави  кошти на суму більше 100 тисяч гривень.

Найчастіше порушення іноземцями міграційного законодавства України — це перевищення термінів перебування в Україні, законно перебувати в Україні (для країн з безвізовим порядку в'їзду в Україну) — це 90 днів протягом 180 днів.

Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні (ч. 1 ст. 203 КУпАП) передбачає:

- проживання без документів на право проживання в Україні;

- проживання за недійсними документами або документами, термін дії яких закінчився;

- працевлаштування без відповідного дозволу на це, якщо необхідність такого дозволу передбачено законодавством України;

- недодержання встановленого порядку пересування і зміни місця проживання;

- ухилення від виїзду з України після закінчення відповідного терміну перебування;

- неприбуття без поважних причин до визначеного місця навчання або працевлаштування після в'їзду в Україну у визначений строк;

- порушення правил транзитного проїзду через територію України; 

тягне за собою накладення штрафу від 1700 до 5100 грн..

Звертаємося до громадськості щодо прийняття активної участі в  профілактичних заходах та вдячні за надання  будь-яких відомостей про правопорушників міграційного законодавства.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 117
візитів сьогодні: 7865
візитів всього: 600361