Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Деклараційна компанія 2013 року основна тема « круглого столу»
6 березня 2013 року 13:02

 

Компанія декларування доходів пов’язана з виконанням платниками податків вимог Податкового кодексу, згідно з положеннями якого вони зобов’язані у відповідних випадках подавати річну податкову декларацію. Про це заявив заступник начальника-начальник Кремінського відділення Володимир Позняк під час «круглого столу» з фізичними особами-підприємцями та посадовими особами суб’єктів господарювання-юридичних осіб. На засіданні було розглянуто ряд змін податкового законодавства, визначених у Податковому кодексі України з 1 січня 2013 року. Але основною темою була деклараційна кампанія 2013 року.

За словами посадовця, платники податку – фізичні особи, які не є суб’єктами підприємництва та особами, котрі провадять незалежну професійну діяльність, подають за місцем своєї реєстрації податкову декларацію до 1 травня 2013 року. Податковою адресою платника податків-фізичної особи визнається місце його проживання, за яким він береться на облік.

«Фізична особа зобов’язана самостійно сплатити до 1 серпня 2013 року суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації про майновий стан і доходи.» – зазначив Володимир Позняк 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1786
візитів всього: 585107